Knives Out 3: Daniel Craig zaskakuje fanów nową fryzurą w pierwszym wydaniu Knives Out 3

Daniel Craig debiutuje w nowym wyglądzie swojej roli w nadchodzącym filmie Wyjmij noże 3a fani są podzieleni.

W poniedziałkowym tweecie reżyser Rian Johnson po raz pierwszy zajrzał za kulisy Craiga w roli detektywa Benoita Blanca.

Czarno-białe zdjęcie przedstawia 56-letnią brytyjską gwiazdę z długimi włosami, ubraną w trzyczęściowy garnitur i trzymającą kapelusz.

„Aaaaa i ruszamy! Dziś jest pierwszy dzień zdjęć do nadchodzącego kryminału Benoita Blanca Zmarły obudził się „Do zobaczenia po drugiej stronie” – napisał Johnson w podpisie.

Od tego czasu wielu fanów skomentowało post, reagując szokiem na nowy wygląd Craiga.

„Jego włosy to ikona” – napisała jedna z nich, a inna przyznała, że ​​„długowłosy Blank” wygląda „trochę dziwnie, ale podoba mi się”.

„O mój Boże, co za fryzura” – powiedziała trzecia obok płaczącego emoji.

„Miłego strzału!” Ktoś inny skomentował. „I powiedz temu młodemu człowiekowi, żeby ściął włosy”.

„Lepiej, żeby Benoit miał tak długie włosy, istniał dobry powód” – napisała kolejna.

„Długie włosy i fedora? „Czuję intro?” – pomyślała jedna osoba, a inni porównali zmieniony wygląd Craiga do filmowego Toma Cruise’a. Niewykonalna misja Franczyza komercyjna.

„Filmy „Na noże” będą takie Niewykonalna misja „Tom Cruise ma na przemian długie i krótkie włosy” – powiedział jeden z fanów. „Kopię to.”

Premiera Knives Out 3 ma nastąpić w 2025 roku
Premiera Knives Out 3 ma nastąpić w 2025 roku (Rian Johnson x/zrzut ekranu)

Inny zgodził się: „Podoba mi się, że wybierasz metodę „długie i krótkie włosy”, aby rozróżnić role, takie jak Tom Cruise w przypadku „długich i krótkich włosów”. Niewykonalna misja filmy.”

W zeszłym miesiącu Johnson zapowiedział długo oczekiwaną trzecią część swojej popularnej serii filmów, która ma oficjalny tytuł Przebudzenie umarlaka: tajemnica noży.

Logo Apple TV Plus

Oglądaj Apple TV+ za darmo przez 7 dni

Tylko nowi subskrybenci. 8,99 GBP/miesiąc. Po bezpłatnym okresie próbnym. Plan automatycznego odnawiania do momentu anulowania

Wypróbuj za darmo

Craig, który w pierwszych dwóch filmach grał prywatnego detektywa Benoita Blanca Wyjmij noże W części 3 filmów wystąpi gwiazdorska obsada, w tym Glenn Close, Andrew Scott, Zjednoczony gwiazda Josh O’Connor, PriscillaCailee Spaeny, Kerry Washington, Jeremy Renner, Mila Kunis i Powodzenia, Leo Grande aktor Darrell McCormack.

Oczekuje się, że film, będący częścią dwuczęściowej umowy reżysera z Netfliksem o wartości 450 milionów dolarów, pojawi się na platformie streamingowej w 2025 roku.

pierwszy Wyjmij noże Film miał swoją premierę w 2019 roku i jest kontynuacją śledztwa Blanca w sprawie morderstwa słynnego pisarza Harlana Thrombeya, granego przez zmarłego Christophera Plummera. W filmie tym fenomenalnie zagrała Ana de Armas w roli pielęgniarki Marty Cabrery. Pojawiają się także Chris Evans, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Katherine Langford i Michael Shannon.

Trzy lata później powstała kontynuacja, Szklana cebula: tajemnica noży, wydany. W filmie Blanc udaje się na prywatną grecką wyspę technologicznego miliardera Milesa Bronna (Edward Norton), gdzie otrzymuje zadanie rozwiązania nieudanej gry polegającej na zagadce morderstwa.

Oprócz Craiga w filmie wystąpiła nowa obsada, w skład której wchodzą Kate Hudson, Janelle Monáe, Edward Norton, Madeleine Cline, Dave Bautista i Kathryn Hahn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *