Kolejne misje fabularne Overwatch 2 rozpoczną się dopiero w 2024 roku

Tracer siedzi w fotelu pilota za sterem statku.

zdjęcie: Rozrywka Blizzarda

Monitorowanie 2spóźniona Misje fabularne Rozpocznie się w przyszłym miesiącu 10 sierpnia, ale z jego brzmienia wynika, że ​​trzy poziomy uruchomione w pierwszej fali będą jedynymi, które zostaną uruchomione w 2023 roku.

Ta wiadomość pochodzi od producenta wykonawczego Jareda Newsa, który powiedział W transmisji na żywo z Twitch Streamer i byłym graczem San Francisco Shock, Emoggiem Fani nie powinni spodziewać się nowych misji fabularnych w ciągu najbliższych dwóch sezonów po pierwszej premierze 10 sierpnia. Monitorowanie 2 Sezony obejmują dziewięć tygodni, a sezon 6, który rozpoczyna się 15 sierpnia tuż po rozpoczęciu misji, potrwa do około połowy października. Więc jeśli nie spodziewamy się żadnych nowych misji fabularnych w sezonach 7 lub 8, wygląda na to, że jakakolwiek zawartość, która pojawi się po pierwszej części, zostanie wydana dopiero w 2024 roku.

Neuss twierdzi, że służy to wprowadzaniu zmian i aktualizowaniu funkcji w przyszłych treściach fabularnych w oparciu o opinie. Na to wygląda Monitorowanie 2Obietnica posunięcia fabuły do ​​przodu będzie następować w bardzo wolnym tempie.

Wprowadzenie fabuły i zawartość PvE w Monitorowanie 2 Odkąd po raz pierwszy ogłoszono ją na BlizzConie 2019, było pełno błędów. Elementy fabularne zostały umieszczone jako czynnik dzielący oryginalną strzelankę od jej kontynuacji, ale Monitorowanie 2 Wystartował w październiku ubiegłego roku i prawie rok później otrzymuje treść fabularną.

Wszystko to dzieje się po tym, jak Blizzard ogłosił, że będzie Planowana talia PvE zerwana I bardzo dobrze spełnia swoją pierwotną obietnicę dostosowania drzew postaci i umiejętności do samych misji fabularnych. Co więcej, Blizzard zapowiedział również, że misje fabularne będą 15 dolarów za płatne treścizamiast przypominać wydarzenie sezonowe, za które każdy może zapłacić za darmo. Monitorowanie 2 Dokonał wielu przemian w tamtych latach, w tym przejścia na darmową grę. Tak więc, chociaż nadal nie wiemy, czy warto było czekać, startup był jednoznacznym koszmarem.

READ  NVIDIA oferuje wersję demonstracyjną tajnego protokołu obsługiwanego przez sztuczną inteligencję Inworld

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *