Kontrakty terminowe Dow spadają po zwyżce rynkowej prowadzonej przez Facebooka; Najwyższe zarobki Apple, Amazon spada

Kontrakty terminowe Dow spadły nieznacznie z dnia na dzień, podczas gdy kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq spadły gwałtownie. jabłko (AAPLAkcje Amazona miały duże zyski pod koniec czwartku, z ExxonMobil (XOM) I szewron (CVX) Wcześniejsze spotkanie w piątek.
XRajd giełdowy nabrał tempa jako spółka-matka Facebooka Podkładki identyfikacyjne (pełne wyżywienie) i wzrosła liczba pokonanych byłych liderów technologii. Gigantyczny Dao kupiec (Mrk) I Eli Lilly (LLY) odnotowały wzrost zysków, oba sygnalizując sygnały kupna.

Akcje Tesli spadły w czwartek, ale po odcięciu znacznych strat w ciągu dnia.

Zapasy jabłek i Amazon.com (AMZN) zgłoszone zarobki po zamknięciu, wraz z Korporacja intelektualna (INTC) I Atlassian (drużyna). Ale oprócz Apple, wszystkie te akcje są dalekie od wzlotów.

Wraz z największymi koncernami naftowymi Exxon i Chevron, gigantami medycyny Abvi (ABBV) I Bristol-Myers Squibb (BMY) Sprawozdanie przed otwarciem w piątek. Zbliżają się akcje XOM i gigantyczny Dow Chevron kup punkty. Akcje ABBV znajdują wsparcie na linii 50-dniowej, podczas gdy Bristol-Myers ma 21 dni, po solidnym zwyżce.

Tesla (TSLA) i akcje LLY są uruchomione Tabela liderów IBD. Akcje MRK są na wyczerpaniu SwingTrader. Strzałka TEAM jest włączona Wieloletni liderzy IBD. Akcje Exxon Mobil, Chevron i BMY są dostępne w IBD Big Cap 20. Merck był Akcje IBD dzisiaj.

Film zawarty w tym artykule omawia silne odbicie na rynku i analizuje akcje FB, Merck i Eli Lilly.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow Jones spadły o 0,3% w stosunku do wartości godziwej, ponieważ akcje Apple i Intela uderzyły w blue chipy. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,8%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 1,5%, co ważyli przegrani Apple, AMZN i inne technologie.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


Zapas jabłek

Zarobki i przychody Apple Przekroczono oczekiwania przy dobrej sprzedaży iPhone’a. Gigant technologiczny Dow Jones zgodził się na odkupienie akcji AAPL o kolejne 90 miliardów dolarów i zwiększył dywidendę o 5% do 23 centów za akcję. Akcje Apple początkowo nieznacznie wzrosły po godzinach, ale spadły w dół po ostrzeżeniu o trudnościach w wysokości od 4 do 8 miliardów dolarów w tym kwartale z powodu trwających przestojów w Chinach. Akcje AAPL spadły w ciągu nocy o 2%.

READ  Kontrakty terminowe Dow wzrosły po wzroście na rynku w środę

Akcje wzrosły o 4,5% do 163,64 w czwartkowej sesji zwykłej, odbudowując 200-dniową passę. Magazyn AAPL zawiera 179,71 kup punkt Od bardzo dużego uchwytu do głębokości miksowania wynoszącej zaledwie 18%. Wczesne wejście można powiedzieć o krótkiej linii trendu tuż powyżej 50-dniowej średniej ruchomej. ten Linia siły względnej Akcje Apple’a nie są dalekie od szczytów, co jest odzwierciedleniem powszechnej słabości rynku.

Amazonka

Amazon odnotował dużą stratę w pierwszym kwartaleco odzwierciedla jego amortyzację Rivian (wieś) Okres. Przychody lekko utracone. Amazon Web Services nieznacznie przekroczył cele przychodów. Ale Amazon spadł w drugim kwartale.

Akcje AMZN spadły o prawie 9% w handlu przedłużonym. Akcje wzrosły w czwartek o 4,65 procent do 2 891,93, ale notowane są w pobliżu najniższych poziomów od połowy 2020 roku.

Akcje firmy Intel

Zyski Intela Widoki dopełnione z trudem. Ale walczący gigant chipowy kierował się niższymi zyskami w drugim kwartale na akcję i sprzedażą. Akcje INTC spadły o 4% w przedłużonych akcjach. Akcje wzrosły w czwartek o 3,6 procent do 46,84.

strzałka zespołu

Zarobki Atlassian Pokonaj konsensus. Jednak współpracujący producent oprogramowania kierował się niskim wskaźnikiem EPS w bieżącym kwartale. Akcje TEAM spadły o 6% w ciągu nocy. Akcje Atlassian wzrosły w czwartek o 6,7% do 259,98.

Merckstock

Akcje Merck wzrosły o 4,9% do 88,58 po lepszych niż oczekiwano zyskach. Technicznie rzecz biorąc, akcje MRK są nadal poniżej 89,58 kubek z uchwytem Zakup punktowy, zgodnie z Analiza MarketSmith. Jednak kurs przełamał trend spadkowy i osiągnął najlepsze zamknięcie od początku listopada. Linia RS dla akcji MRK jest najwyższa od stycznia 2021 roku.

Eli Lily Stock

Akcje Eli Lilly wzrosły o 4,3%, do 297,27 po wynikach za pierwszy kwartał. Po nieudanej rundzie przebicia podstawy pucharu na początku tego miesiąca, akcje LLY osiągnęły zyski nieco powyżej 284 punktów kupna. Zapas jest nadal w sprzedaży Obszar zakupuJednak przełamał również krótkoterminowy trend spadkowy i przesunął się powyżej 21-dniowej średniej kroczącej.

Czwartkowa giełda

Zwyżkowa oferta giełdowa początkowo podlegała wahaniom, ale potem nabrała rozpędu.

Dow Jones Industrial Average wzrósł w czwartek o 1,85% handel na giełdzie. Indeks S&P 500 skoczył o 2,5%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 3,1%. Mała kapitalizacja Russell 2000 wzrosła o 1,8% po tym, jak w ciągu dnia dotarła do najniższego poziomu od 52 tygodni.

READ  Giełda kryptograficzna FTX zastępuje swojego prezydenta w USA

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 3,3% do 105,36 USD za baryłkę. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o 4 punkty bazowe do 2,86%.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrósł o 1,1%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) wyniósł 1,4%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) podskoczyła o 4%. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrosła o 5,7%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME) odbił 1,85%, a amerykański Fundusz Rozwoju Infrastruktury Global X (ETF) )kolebka) 1,9%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) wzrosła o 2%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) wzrosła o 2,8%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) zyskała 3% dzięki akcjom XOM i głównym komponentom akcji CVX. Fundusz wyboru finansowego SPDR (SPDR)XLF) wzrosła o 1,3%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) o 1,4%, z udziałem akcji ABBV i dużych udziałów w Bristol-Myers.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 1,4%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) 3,5% i oba osiągnęły w ciągu dnia minimum od 24 miesięcy. ten Zdrowie Tilladocka (TDOC) najcięższy wypadek na obu boksach.

Akcje Tesli nadal zajmują pierwsze miejsce wśród aktywów Ark Invest. Akcje spadły o 0,45% do 877,51 w czwartek, ale musiały zostać doprowadzone do tego momentu przez duże odbicie na rynku. W tym dniu akcje TSLA spadły do ​​821,70. Technicznie rzecz biorąc, Tesla nadal ma 1152,97 punktów kupna kubków za uchwyty, ale wykres wygląda na uszkodzony, gdy akcje znajdują się poniżej głównych średnich kroczących.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


Analiza wzrostu rynku

Giełda w końcu miała solidną sesję, z solidnymi wzrostami cen na całym świecie. Ale to tylko jeden dzień. Najlepszy jednodniowy wskaźnik zysków w historii giełdy jest na złych rynkach.

Nasdaq rozpoczyna teraz nową, zwyżkową próbę na giełdzie, podczas gdy czwartek był drugim dniem dla Dow i S&P 500. Jeśli główne indeksy utrzymają swoje ostatnie minima, inwestorzy mogą szukać Dzień kontynuacji Aby potwierdzić nowy szczyt już w przyszłym tygodniu. W praktyce wydaje się mało prawdopodobne, że przed zakończeniem dwudniowego posiedzenia Fed w następną środę nastąpi kolejny dzień.

W tej chwili rynek nadal znajduje się w stanie korekty.

READ  SEC zatwierdza pierwsze fundusze ETF Bitcoin w celu wspierania zwolenników kryptowalut

Wielu czwartkowych zwycięzców zostało zdziesiątkowanych przez firmy technologiczne, które zgromadziły zyski, które nie są tak złe, jak przerażające – jak Facebook, PayPal (PYPL) I Obsługa, natychmiast (teraz) – ale nie blisko możliwości zakupu. Akcje Merck i LLY były mile widzianymi wyjątkami.

Ale akcje pomocy mogą szybko osłabnąć, a kontrakty terminowe na Apple i Amazon spadną z dnia na dzień.

Kombinacje mocy, stali i nawozów pozostają elastyczne, podobnie jak zapasy obronne. Firmy farmaceutyczne i towarzystwa ubezpieczeń zdrowotnych wyglądają na silne. Nazwy podróży są nadal interesujące.


Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania


Co teraz robisz

Ruch na rynku w czwartek nie ma znaczenia. Liczy się to, co będzie dalej. Jeśli główne wskaźniki zbliżają się wkrótce do nowych minimów, to czwartek jest tylko zapowiedzią trwającej korekty lub bessy. Jeśli główne wskaźniki nadal rosną i potwierdzają nowy szczyt na rynku, jest to przydatne.

Inwestorzy z niewielką lub żadną ekspozycją mogli kupić akcje MRK lub Lilly w czwartek. Inną opcją może być zakup funduszu ETF na szerokim rynku w nadziei na przynajmniej krótkoterminowe odbicie. Ale jeśli zamierzasz dokonać nowych zakupów przed kolejnym dniem, zachowaj minimalną ekspozycję i bądź wyjątkowo mądry. Szybko osiągaj częściowe zyski i bądź przygotowany na wyjście.

Uzyskanie 100% zwrotu gotówki jest nadal rozsądną strategią.

Twoim głównym celem jest teraz bycie gotowym, gdy rynek się zmieni. Zbuduj te listy obserwacyjne. Będą musieli dokonać przeglądu, ponieważ sezon ostatnich wzrostów i strat rynkowych przynosi jedne nazwiska i przyciąga inne.

I pozostań zaangażowany. Nie musisz wpatrywać się w ekrany i bez przerwy oglądać rynek, ale trzymaj zakładki, aby nie być zaskoczonym.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Średnia 200-dniowa: ostatnia linia wsparcia?

Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Tesla kontra BYD: Którego rozwijającego się giganta EV najlepiej kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *