Kontrakty terminowe Dow: wzrost akcji w rozmowach rosyjsko-ukraińskich; Apple, Holenderskie Bractwo wybucha

Kontrakty terminowe Overnight Dow niewiele się zmieniły, podobnie jak kontrakty terminowe na S&P 500 i kontrakty terminowe Nasdaq. Giełda wzrosła we wtorek w wyniku obiecujących oznak rozmów pokojowych między Rosją a Ukrainą oraz wycofania przez Moskwę części wojsk z Kijowa. Ceny ropy naftowej i surowców spadły, choć odrobiły straty.
xZapas jabłek Holenderscy bracia (Bruce), Microsoft (MSFT), fortinet (FTNT) A Tesla (TSLA) to akcje do obejrzenia. jabłko (AAPL) i akcje BROS we wtorek, podczas gdy akcje Microsoft i FTNT oferują wczesne wejścia. Kolba Tesli nadal wspina się na prawą stronę swojej bazy.

Koncentrix (CNXC), technologia mikronowa (miesiąc), r (r) A Lululemon Athletic (lulu) wśród najważniejszych raportów o zarobkach po zamknięciu.

Rozmowy rosyjsko-ukraińskie

Rosyjski negocjator określił rozmowy na Ukrainie jako „konstruktywne”. Rosja zapowiedziała, że ​​„drastycznie ograniczy” działania wojskowe wokół Kijowa i pobliskiego północnego miasta Czerniew w celu „budowania zaufania”. Wydaje się to być przykrywką dla militarnego odwrotu, z niektórymi jednostkami wracającymi do sojusznika Rosji, Białorusi. Siły ukraińskie od kilku dni odbijają terytoria wokół Kijowa i gdzie indziej, ponieważ Rosja poniosła ciężkie straty w wojsku i sprzęcie podczas inwazji na Ukrainę. Rosja kontynuowała agresywne bombardowanie Kijowa i innych dużych miast Ukrainy.

Rosja stwierdziła, że ​​porozumienie pokojowe wymagałoby od Ukrainy pozostania poza NATO, ale nie sprzeciwia się wstąpieniu Ukrainy do Unii Europejskiej.

Ukraińscy i zachodni urzędnicy wyrazili wątpliwości, czy Rosja poważnie podchodzi do rozmów pokojowych. Urzędnicy amerykańscy wskazali, że siły mogą zostać przesunięte do regionu Donbasu na południowym wschodzie, gdzie Rosja nadal przeprowadza ataki.

Podczas gdy główne wskaźniki nadal rosły, ceny ropy naftowej, rolnictwa, górnictwa i innych surowców spadały wraz z cenami surowców podstawowych. Jednak ceny surowców i akcji cofnęły się od swoich minimów, gdy trochę optymizmu co do rozmów między Rosją a Ukrainą osłabł. Spadły również nazwy obronne.

zyski

Wyniki Concentrix były nieco lepsze niż oczekiwano. Akcje CNXC nie były jeszcze aktywne. Akcje wzrosły we wtorek o 1,1% do 196,75, odbijając się od 50-dniowej passy. Akcje Concentrix pracują nad płaska podstawalub tworzenie bazy na bazie, z 208,58 punktami zakupu.

zysk w mikrometrach Poglądy dominowały w drugim kwartale, a gigant z chipami pamięci również dostarczał upartych wskazówek. Akcje MU silnie wzrosły w handlu rozszerzonym. Akcje wzrosły we wtorek o 2,7% do 82,05, odbijając się od 200-dniowej passy. Akcje Microna są w dobrym miejscu do zakupu po wycofaniu na początku marca.

Zarobki Lululemon Przekroczyłem oczekiwania, po prostu omijając sprzedaż. Jednak producent i sprzedawca odzieży do jogi podał optymistyczne wskazówki na pierwszy kwartał i ogłosił skup akcji LULU o wartości 1 miliarda dolarów. Akcje LULU skoczyły przez noc. Akcje wzrosły we wtorek o 3,7%, przedłużając odreagowanie po 50-dniowej passie. Zapasy Lululemon wciąż mają przed sobą długą drogę do osiągnięcia szczytu pod koniec 2021 roku.

READ  „Oczekiwania inflacyjne nie są warte papieru, na którym jest napisane”: chodzi o reakcję Banku Kanady na inflację, ale tak samo jest w Stanach Zjednoczonych i wszędzie

Zarobki w zakresie zdrowia reprodukcyjnego osiągnęły najwyższy poziom, podczas gdy sprzedaż w czwartym kwartale spadła. Akcje RH mocno spadają pomimo planów podziału akcji 3 do 1. Akcje wzrosły we wtorek o prawie 5%, przesuwając się powyżej 50-dniowej linii, ale z dala od maksimów.

Działają akcje Tesli i Microsoftu Tabela liderów IBD i wada 50. Inwentaryzacja MSFT i Fortinet są włączone Wieloletni liderzy IBD. To było Holenderskie Bractwo we wtorek Akcje IBD dzisiaj.

Film zawarty w tym artykule przedstawia działania rynkowe we wtorek, jednocześnie analizując Apple, Marriott International (Marsz) i akcje BROS.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe na indeks Dow Jones spadły w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły, a kontrakty terminowe Nasdaq 100 wzrosły.

Kontrakty terminowe na ropę naftową nieznacznie wzrosły. Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 3 punkty bazowe do 2,37%.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Zwyżka na giełdzie zwiększyła zyski, zamykając niemal sesyjne maksima z firmami technologicznymi i spółkami o małej kapitalizacji na czele.

Dow Jones Industrial Average wzrósł we wtorek o 1% handel na giełdzie. Indeks S&P 500 skoczył o 1,2%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 1,8%. Small cap Russell 2000 podskoczył o 2,7%.

Ceny ropy naftowej w USA spadły o 1,6% do 104,24 USD za baryłkę w rozmowach rosyjsko-ukraińskich, po tym jak na krótko spadły poniżej 100 USD. W kwietniu złoto spadło o 1,4% do 1912,20 USD za uncję, po spadku poniżej 1900 USD w ciągu dnia. Kontrakty terminowe na pszenicę gwałtownie spadły, ale zmniejszyły również straty.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 8 punktów bazowych do 2,4%. Rentowność dwuletnich obligacji skarbowych spadła o 2 punkty bazowe do 2,365%. Spread rentowności od dwóch do dziesięciu lat wynosi teraz mniej niż cztery punkty bazowe, po krótkim odwróceniu trendu w ciągu dnia. Prezes Fed Jerome Powell wskazał, że bardziej interesuje go różnica rentowności niż krótki koniec krzywej. Rozpiętość zwrotu z trzech miesięcy do 10 lat jest nadal duża.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) wzrósł o 0,7%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) wzrósł o 0,3%, odzwierciedlając szereg elementów związanych z towarami. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) pojawił się o 2,4%. Microsoft jest głównym składnikiem IGV, z udziałami FTNT również w ETF. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) wzrosła o 2,3%.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XME(Spadek o 1,4%, Global X US Infrastructure Development ETF)kolebka) o 0,8%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) wzrosła o 3,5%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) spadło o 3,2%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) spadła o 0,3%, a fundusz ETF Financial Select SPDR (XLF) ukośniki o 0,2% wyżej. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) wzrosła o 0,6%.

READ  Oprocentowanie kredytów hipotecznych jest na najwyższym poziomie od 2009 roku

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) wzrósł o prawie 4% tuż poniżej linii 50-dniowej. ARK Genomics ETF (ARKG) podskoczyła o 6,5%, po raz pierwszy odwzorowując 50-dniową passę w 2022 roku. Akcje Tesli nadal zajmują pierwsze miejsce wśród ETF-ów w Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


główne zapasy

Akcje Apple wzrosły o 1,9% do 178,96 punktów, zamykając się na poziomie 176,75 Podwójne dno Zakup punktowy. Po 11 kolejnych sesjach wzrostów może nastąpić wybicie akcji AAPL. Może to być szansą na wkupienie się w iPhone’a giganta. ten Linia siły względnej Ponownie zbliża się do rekordowych maksimów, odzwierciedlających zachowanie akcji Apple względem indeksu S&P 500. Linia RS to niebieska linia na dostępnych wykresach.

Akcje BROS wzrosły o 12,4% do 62,77, przewyższając punkt kupowania 62,11 od A podstawa kubka z uchwytem W ramach większej konsolidacji. Obszar wykupu Dutch Brothers rozciąga się do 65,22. We wtorek rano akcje BROS przełamały trend spadkowy, zapewniając wczesne wejście. Holenderska sieć kawiarni Bros jest w trakcie znacznej ekspansji.

Akcje Microsoftu wzrosły o 1,5% do 315,41, oddalając się nieco od 200-dniowej passy. Inwestorzy mogą teraz kupić giganta oprogramowania i chmury obliczeniowej jako wczesne wejście lub jako długoterminowy lider. Akcje MSFT znajdują się teraz tuż powyżej punktu środkowego swojej bazy i powyżej krótkoterminowego maksimum z 2 lutego na 315,12. oficjalny kup punkt wynosi 349,77, według Analiza MarketSmith.

Akcje Fortinet wzrosły o 2,6% do 347,48, najwyższego zamknięcia od 2022 roku. Akcje FTNT przebiły we wtorek linię trendu i zbliżają się do kolejnego możliwego do podjęcia punktu na poziomie 351,61. Oficjalny punkt zakupu to 371.87. Od czasu ogromnego wzrostu wolumenu 18 marca, akcje FTNT wzrosły w handlu poniżej średniej.

Akcje Tesli wzrosły o 0,7% do 1099,57. Podejście do zapasów 1208,10 podstawa kubka Kup punkt, z wczesnym wejściem około 1150. Akcje TSLA wzrosły o 43% od 14 marca, więc najlepszym rozwiązaniem dla giganta pojazdów elektrycznych jest wstrzymanie się i uformowanie uchwytu przed miganiem sygnałów kupna.


Tesla kontra BYD: Którego rozwijającego się giganta EV najlepiej kupić?


Analiza wzrostu rynku

Zwyżka na giełdzie była kontynuowana we wtorek z powodu rozmów rosyjsko-ukraińskich i ruchów wojsk rosyjskich, zamykając się blisko sesyjnych maksimów, nawet gdy urzędnicy amerykańscy i ukraińscy ostudzili optymizm.

Indeksy S&P 500, Nasdaq Composite i Russell 2000 wzrosły powyżej swoich krótkoterminowych lutowych maksimów. Dow Jones odzyskał 200-dniową passę. 200-dniowa linia Nasdaq to kolejny duży poziom oporu dla rajdu rynkowego.

Najwięksi przegrani zdecydowanie wyprzedzili wtorkowy awans.

READ  Twitter, Macy's, Nvidia, Lululemon i nie tylko

Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby rynek się zatrzymał lub cofnął. Oczywiście przez jakiś czas tak było. To byłoby zdrowe, gdyby kluczowe wskaźniki przetrawiły zyski. To może pozwolić akcjom takim jak Tesla i Apple na fałszowanie klamek, tworząc nowe lub mniej ryzykowne okazje do zakupów.

Zwyżka na rynku nadal jest napędzana przez nagłówki. Wall Street nie jest w stanie wycenić najważniejszych zmian w wiadomościach – wojna kontra pokój – zwłaszcza, gdy wiadomości zmieniają się tak szybko.

Wiodąca pozycja na rynku

Jakie akcje i sektory będą prowadzić?

Zwycięzcy podczas korekty – energia i inne surowce – mieli ciężki poranek, ale ograniczyli straty i wydaje się, że jeszcze nie zrobili. W szczególności akcje spółek energetycznych wycofały się z śróddziennych minimów, gdy ceny ropy naftowej odrobiły straty.

Obronne nazwy wzrostu, zwłaszcza akcje medyczne, takie jak Zjednoczone zdrowie (Organizacja Narodów Zjednoczonych), HCA Opieka zdrowotna (HCA) A Eli Lilly (LLY), zachowują punkty zakupu, ale nie pobierają wyższych opłat w ciągu ostatnich kilku sesji.

Wielu wielkich zwycięzców ostatniego ożywienia zostało pokonanych i są oni wysoko cenionymi liderami wzrostu. Wiele z nich jest nadal w dobrym stanie. Jednym godnym uwagi wyjątkiem są zapasy Tesli. Akcje BROS radziły sobie dobrze z wszechczasowych maksimów, ale we wtorek wyrwały się z legalnej bazy.

Apple Stock, Microsoft i Google Parent Alfabet (Google) to giganci technologiczni o stosunkowo skromnych wskaźnikach ceny do zysków, którzy wysyłają sygnały kupna.

W miarę jak rynek akcji idzie do przodu, spread rentowności obligacji skarbowych wskazuje, że handlowcy obligacjami są bardziej zaniepokojeni perspektywami gospodarczymi, od wojny rosyjsko-ukraińskiej po podwyżkę stóp Fed. Porozumienie pokojowe lub zawieszenie broni między Rosją a Ukrainą mogłoby dać Rezerwie Federalnej większą swobodę w uchwalaniu podwyżek o 50 punktów bazowych w celu zwalczania inflacji.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Zwyżka na giełdzie nadal rośnie, usuwając kluczowe poziomy oporu. Przywództwo wciąż się zmienia. W najlepszym przypadku zwyżka rynkowa będzie miała szerokie podstawy. Albo wąskie przywództwo może się umocnić w nadchodzących tygodniach.

Tak czy inaczej, inwestorzy powinni już teraz szukać zróżnicowanej kombinacji przywództwa i nadal powoli zwiększać ekspozycję.

Kontynuuj pracę nad tymi listami obserwacyjnymi. Silne zyski rynkowe naprawiają wiele zepsutych wykresów.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie na bieżąco z trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

3 najlepszych zwycięzców S&P 500 we wtorek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *