Packers składa się z trzech rund fałszywego draftu z przebojem Jordan Love

(Zdjęcie: Brett Carlson / Getty Images)

Projekt trzyrundowego modelu Packers trafia do Jordan Love Seahawks, w tym dwie duże oferty.

To ci się spodoba Green Bay Packers Trzy rundy fałszywego draftu albo go znienawidzisz. W każdym razie to świetna zabawa.

Pro Football Focus zaktualizował swój symulator atrapy Pozwól graczom dodawać do umów handlowych. Cóż, przegapiłem okazję zagrania jako Packers GM i byłem bardzo podekscytowany tym, co mogę zrobić.

To jest próbny szkic z trzech rund, który przygotowałem dla piekarzy za pomocą symulatora.

Runda 1 (22): Devonte Wyatt, DL, Georgia

Sen zaczyna się w rundzie otwierającej. Gdyby defensywny zawodnik Georgii, Devonte Wyatt, był na pokładzie, gdy Packers uderzali w zegar, Brian Gudkunst nie miałby zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji.

Green Bay wzmocnił swoją linię defensywną, podpisując kontrakt z wolnym agentem Jaronem Reidem na początku tego sezonu. Dodanie przyszłej gwiazdy, takiej jak Wyatt, pomoże przenieść obronę Joe Barry’ego na wyższy poziom.

Wyatt to niesamowity sportowiec Z RAS (Względny wynik atletyczny) 10 do 9,56.

Napisane przez Daniela Jeremiaha z NFL Network „Wyatt jest największym plusem i może wyłonić się jako najlepszy lineman w tej klasie”.

Z silnym obrońcą biegu i dużą ilością wewnętrznego pośpiechu podań do zaoferowania, Wyatt byłby idealnym uzupełnieniem defensywnej linii Green Bay Pro bowlera Kenny’ego Clarka, Reida i Deana Lori.

Wyatt byłby świetnym wyborem, gdy szukał defensywnego gracza, który może od razu stać się początkiem i zrobić wielką różnicę dla Packerów.

READ  J. Biały Dom potwierdza, że ​​Michael Childs jest jedną z „wielu osób” branych pod uwagę przy nominacji do Sądu Najwyższego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *