Kontrakty terminowe Dow: Zwyżka na rynku błysnęła bardzo spadkowym sygnałem; 5 akcji do obejrzenia

Kontrakty terminowe Dow wzrosły w środę rano, wraz z kontraktami terminowymi na S&P 500 i Nasdaq. Zwyżka na giełdzie odnotowała we wtorek gwałtowne spadki, gdy Nasdaq i S&P 500 przebiły się do kluczowego minimum.
XWtorkowe raporty gospodarcze ożywiły obawy o recesję i inflację. Zgłoś dla Korporacja intelektualna (INTC) obniżyły ceny chipów ze względu na słabe komputery osobiste i krytykowane akcje Intela i jego konkurenta Zaawansowane Mikro Urządzenia (AMD), a także producentów komputerów i Microsoft (MSFT).

podczas gdy, ExxonMobil (XOM), Vertex Pharmaceuticals (VRTX), Enfaza energii (ENPH), rodzic Google Alfabet (Google) A Tesla (TSLAPięć akcji do obejrzenia, ale z różnych powodów.

Akcje XOM nieznacznie wzrosły we wtorek i flirtowały z sygnałami kupna w ciągu dnia po tym, jak zdywersyfikowany gigant energetyczny radził sobie lepiej niż większość operacji naftowo-gazowych. Akcje VRTX spadły poniżej a kup punkt. Akcje ENPH spadły w rączce, gdy spadły zapasy energii słonecznej. Akcje Google i Tesli mocno spadły poniżej ostatnich punktów zakupowych.

Asortyment Google jest włączony Wieloletni liderzy IBD. Zapasy Vertex i Enphase są w aktach wada 50 A IBD Big Cap 20. Exxon we wtorek Akcje IBD dzisiaj.

Film zawarty w tym artykule przedstawia akcje Exxon Mobil, Google i VRTX.

W innych wiadomościach gigant zbożowy młyny ogólne (GIS) odnotowały lepsze niż oczekiwano przychody i sprzedaż za czwarty kwartał roku obrotowego. Akcje GIS nieznacznie wzrosły przed otwarciem po tym, jak we wtorek spadły i powróciły nieco powyżej 50-dniowej linii w ramach płytkiej bazy Cope.

Kontrakty terminowe Dow Jones dzisiaj

Kontrakty terminowe Dow wzrosły o 0,2% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe na S&P 500 wzrosły o 0,1%, podczas gdy kontrakty terminowe na Nasdaq 100 spadły w górę.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych spadła o 5 punktów bazowych do 3,16%.

Ceny ropy naftowej wzrosły o 1%.

Bitcoin ponownie spadł do poziomu 20 000 USD.

Pamiętaj, aby pracować przez noc w Kontrakty terminowe Dow Jones i gdzie indziej, co niekoniecznie przekłada się na rzeczywisty nakład w kolejnej sesji regularnej Giełda Papierów Wartościowych sesja.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują możliwe do działania akcje giełdowe na IBD Live


wzrost na giełdzie

Giełda otworzyła się wyżej, wspierana przez Chiny, skracając czas kwarantanny dla przyjeżdżających podróżnych. Jednak główne wskaźniki szybko osłabły, na czele z Nasdaq.

Dow Jones Industrial Average spadł we wtorek o 1,6% handel na giełdzie. S&P 500 spadł o 2%, a akcje ENPH były jednymi z najgorszych. Indeks Nasdaq Composite spadł o 3%. Small cap Russell 2000 spadł o 1,85%.

READ  Kashkari mówi, że presja ze strony banków przybliża USA do recesji

Dwa raporty ekonomiczne dotarły na rynek o godzinie 10.00 czasu wschodniego. Czerwcowy wskaźnik zaufania konsumentów spadł do najniższego poziomu od lutego 2021 r., podczas gdy jego wskaźnik prognoz osiągnął najniższy poziom od dziewięciu lat. Wskaźnik oczekiwań inflacyjnych osiągnął rekordowo wysoki poziom od 1987 roku. Tymczasem indeks przemysłowy Richmond Fed był znacznie słabszy niż oczekiwano, najnowszy negatywny raport dla regionalnej fabryki, wyprzedzając piątkowy indeks przemysłowy ISM w USA.

Mówi się, że Intel obniża ceny procesorów Alder Lake o Zamówienia producentów komputerów PC są znacznie słabsze niż oczekiwano. Akcje Intela spadły o 2,2%. Akcje Archrival AMD sprzedały się na poziomie 6,2%, najniższym zamknięciem od roku i nieco powyżej najniższego poziomu z 17 czerwca. Technologie firmy Dell (Del) A HP Inc. (HPQ) obaj stracili 2,6%. Producent Windowsa Microsoft Corp. spadł o 3,2 proc.

Ceny ropy naftowej w USA wzrosły o 2% do 111,76 USD za baryłkę. OPEC+ odbędzie swoje ostatnie spotkanie od środy

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła o jeden punkt bazowy do 3,21%.

ETF-y

pomiędzy Najlepsze ETF-yInnowator IBD 50 ETF (pięćdziesiąt) spadł o 2%, podczas gdy fundusz ETF Innovator IBD Breakout Opportunities (pasować) zrezygnował z 2,1%. iShares Rozszerzony Fundusz Technologii i Oprogramowania (ETF)IGV) spadła o 3,7%, a prowadzenie objęły akcje Microsoft. VanEck Vectors Semiconductor Corporation (SMH) spadła o 2,5%, z głównymi składnikami giełdowymi Intela i AMD.

SPDR S&P Metals & Mining ETF (XMEi Global X US Infrastructure Development ETFkolebka) oba spadły o 1,7%. Amerykańska Fundacja Global Gates (ETF)Samoloty) zrezygnował z silnych wzrostów na otwarciu, spadając o 0,8%. SPDR S&P Homebuilders ETF (XHB) stracił 2,1%. Fundusz Energetyczny SPDR (SPDR ETF)XLE) wzrosła o 2,7%, a akcje XOM stanowiły ogromny składnik. Fundusz wyboru finansowego SPDR (SPDR)XLF) spadła o 1%. SPDR Fundusz Wyboru Sektora Opieki Zdrowotnej (XLV) z akcjami VRTX, spadek o 1,7%.

Akcje odzwierciedlają bardziej spekulacyjne historie, ARK Innovation ETF (do zobaczenia) spadła o 5,9%, a fundusz ARK Genomics ETF (ARKG) 5%. Akcje TSLA nadal przodują w funduszach ETF Ark Invest.


5 najlepszych chińskich akcji do obejrzenia teraz


czas do obejrzenia

Akcje Exxon Mobil wzrosły w ciągu dnia do 93,24, przesuwając się powyżej linii 50-dniowych i 21-dniowych, jednocześnie przełamując ostry trend spadkowy. To był solidny wpis. Akcje XOM odrobiły straty i zamknęły się o 2,8% wyżej na poziomie 91,50, ale utrzymały się powyżej linii 50-dniowej. Akcje firmy Exxon radzą sobie lepiej niż wiele firm naftowych i gazowych, które próbują odzyskać siły po 200-dniowej passie. Jednak inwestorzy chcieliby zobaczyć, jak XOM porusza się na jakiś czas w bok i tworzy nową bazę, zanim spróbują interweniować.

READ  Nowa generacja sztucznej inteligencji już tu pozostanie – oto, jak pozostać istotnym na rynku pracy

Akcje Vertex spadły o 3,9% do 276,17, poniżej wczesnego wejścia 279,23 po osiągnięciu 293,17 w piątek. Akcje VRTX nadal mają się dobrze, a we wtorek spadają mniejsze wolumeny i po serii dużych wzrostów w ciągu ostatniego tygodnia. Ale warto go oglądać. The siła względna linii Akcje VRTX wciąż są blisko szczytów.

Akcje Enphase spadły o 7,5% do 190,65, ponownie znajdując wsparcie wokół 21-dniowej średniej ruchomej. Kolba ENPH nadal znajduje się w rączce głęboko w pilniku podwójna podstawa dna. Oficjalny punkt kupna to 217,33, chociaż inwestorzy mogą wykorzystać ruch powyżej poniedziałkowego maksimum na 210,10 jako wczesne wejście. Ale akcje ENPH i innych zabawek solarnych są niestabilne, co w obecnej sytuacji rynkowej jest trudne.


Chiński gigant EV w strefie zakupów, gdy przejmuje koronę Tesli


Akcje Tesli spadły o 5% do 697,99 ponownie poniżej 21-dniowej średniej ruchomej. W poniedziałek akcje TSLA odwróciły się nieco niżej po uderzeniu w opór na 10-tygodniowej linii. W przeciwieństwie do większości dużych akcji, akcje Tesli ustabilizowały się powyżej swoich minimów z końca maja w czerwcu. Pod koniec tego tygodnia, może w sobotę, Tesla wyda numery dostaw w drugim kwartale Powinno to wykazać znaczny spadek w porównaniu z pierwszym kwartałem, odzwierciedlając zamknięcie fabryki w Szanghaju i wolniejsze ożywienie.

Tesla zamyka biuro w San Mateo w Kalifornii, eliminując 200 niskopoziomowych zadań z zespołu autopilotów w ramach trwających masowych zwolnień w gigantycznym EV. CEO Elon Musk, który obawia się możliwej recesji, wielokrotnie obiecywał pełne samoprzywództwo „w tym roku” przez prawie dekadę. W pełni autonomiczny samochód Tesli, który kosztuje 12 000 USD, jest systemem wspomagania kierowcy poziomu 2, oprócz systemu autonomicznej jazdy poziomu 5.

Akcje Google spadły o 3,3% do 2240,15, powracając poniżej 50-dniowej średniej kroczącej po tym, jak w piątek udało się wybić ten kluczowy poziom. Akcje GOOGL uniknęły również obniżenia majowych minimów w wyniku ogromnej wyprzedaży na rynku w czerwcu.

Analiza wzrostu rynku

Główne indeksy rozpoczęły się we wtorek dobrymi wzrostami, ale szybko spadły. Indeksy Dow Jones, S&P 500 i Nasdaq Composite ponownie znajdują się poniżej swoich 21-dniowych średnich kroczących.

READ  Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta firmy Dell wkrótce się kończy: zabójcze ceny komputerów i laptopów Alienware

Nasdaq i S&P 500 spadły poniżej piątkowych minimów Dzień kontynuacji. To bardzo niedźwiedzi sygnał. Badania pokazują, że istnieje 90% szansa, że ​​rajd w końcu zakończy się niepowodzeniem, gdy to nastąpi. Rajd nie kończy się oficjalnie, dopóki indeksy nie przekroczą ostatnich minimów.

Indeks Dow Jones nie zamknął się poniżej swoich dniowych minimów, ale nie jest daleko.

We wtorek doszło do wielu przykrych niepowodzeń, a akcje spadły lub spadły poniżej kluczowych poziomów.

Wiele wielkich firm, nie tylko akcje Tesli i Google, napotkało opór wokół serii 50-dniowych lub 10-tygodniowych, w tym akcje MSFT, jabłko (AAPL) A Amazon.com (AMZN). Podobnie ETFy XLV i ARKK.

Dzień dla akcji blue chipów nie był dobry, z dużą słabością. Akcje farmaceutyczne spadły, mimo że były to defensywne nazwy wzrostu. Ubezpieczyciele zdrowotni nie stracili wiele, ale zrezygnowali z byczych wzrostów na otwarciu.

Akcje ropy i gazu mogą się odbić, ale po odbiciu się od minimów pod koniec zeszłego tygodnia, wiele z nich może potrzebować czasu, aby je naprawić. Akcje XOM wyglądają lepiej, ale nawet spółki energetyczne mogą ucierpieć, jeśli szeroki rynek się wyprzeda.


Czas na rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD


Co teraz robisz

Przy szybko rosnącym rynku pod presją wyprzedaży, inwestorzy nie powinni zwiększać ekspozycji, która już powinna być lekka. Zamiast tego mogą chcieć odkleić kilka nowych sytuacji. Wiele z nich, takich jak akcje VRTX, jest prawdopodobnie pod wodą, a Nasdaq znajduje się poniżej dołka FTD, a S&P 500 prawie na tym poziomie.

Podobnie jak jazda w mglistych warunkach, ciężko zorientować się, co czeka giełdę, ale stawka jest wysoka.

Kontynuuj pracę na listach obserwacyjnych. Bądź zaangażowany i gotowy do działania.

Czytać Wielkie zdjęcie Codziennie nadążać za trendami na rynku, akcjami i wiodącymi sektorami.

Proszę śledzić Eda Carsona na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aktualizacje giełdowe i nie tylko.

Może Ci się spodobać:

Zdobądź kolejne zwycięskie akcje z MarketSmith

Chcesz szybko zyskać i uniknąć dużych strat? Wypróbuj SwingTrader

Najlepsze akcje wzrostowe do kupowania i oglądania

IBD Digital: odblokuj notowania giełdowe IBD Premium, narzędzia i analizy już dziś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *