Kyrie Irving, Stephen A. Ciasna dla Todda po tym, jak Smith wybrał gwiazdę Nets

NowyMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

Kyrie Irving i ESPN Pandit Stephen A. Smith poszedł za kropką we wtorek Sieci Brooklyńskie Decyzja gwiazdy o wyborze ostatniego roku czteroletniego kontraktu.

Smith początkowo wyraził ciepłe zdanie na temat decyzji Irvinga o wyborze ostatniego roku jego kontraktu. Zarabia 36,9 miliona dolarów.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji o grach na FOXNEWS.COM

Kyrie Irving #11 z Brooklyn Nets przeciwko Charlotte Hornets w Barclays Center w Nowym Jorku 27 marca 2022 r.
(Mike Stop / Getty Images)

„Myślę, że on też jest peonem, więc musisz iść do pracy. Musisz tam iść i zarobić te pieniądze”, powiedział Smith w poniedziałek, dodając, że „więcej lukratywnych opcji zacznie się pojawiać, gdy zacznie przychodzić do pracy”.

Irving zadzwonił następnie do Smitha na Twitterze, a komentator napisał, że musi „wytłumaczyć się”.

„Musisz tłumaczyć się ludziom ze swojego pokolenia. Nie mam więcej niż 50 lat, rozmawiam i zachowuję się jak ty, więc to dla mnie nowość. Ale mam nadzieję, że mój tata i wujkowie mogą się spotkać. Jesteś lepszy niż ja. Znamy cię, Stefanie”. Napisał.

Kilka minut później Smith odpowiedział własnym oświadczeniem.

Knicks Prosperance Jalana Brunsona: „Nie umiem ruszyć igłą”

„Och, przekręciłeś to, bracie! Świetnie! Nie muszę nikomu tłumaczyć złej rzeczy — zwłaszcza tobie i twojemu ojcu ! Zawsze! „Napisał

Kyrie Irving nr 11 z Brooklyn Nets nie może się doczekać meczu Milwaukee Bucks 31 marca 2022 roku w Barclays Center w Nowym Jorku.

Kyrie Irving nr 11 z Brooklyn Nets nie może się doczekać meczu Milwaukee Bucks 31 marca 2022 roku w Barclays Center w Nowym Jorku.
(Al Bello / Getty Images)

„Dla ciebie, kiedy masz poziom, daj mi znać, bo nie wiem, że masz sąd. Mam jednak życzenie: pewnego dnia przestaniesz chować się za wsparciem publicznym, które otrzymujesz. I mówić o haniebnych czynach, które zaangażować się w.

READ  Stany Zjednoczone – Brazylia — relacja z meczu piłki nożnej — 22 lutego 2023 r

„Bądź szczery w kwestii tego, co naprawdę robisz. Do tego czasu stawmy czoła sobie 1 na 1, aby zobaczyć świat – twoja prawda jest przeciwko mnie na publicznym forum, które wszyscy mogą osądzać.

„Wymień czas i miejsce, jadę! Mam rachunki, bracie! Pokaż! Zrób to teraz, prawda?”

„Jeśli wcześniej nie wiedziałeś, teraz wiem, że wiesz – teraz (za to) wziąłeś $$$$ czekając na ciebie! Do zobaczenia jesienią !!!!!”

Stephen A. z ESPN podczas drugiego meczu finału NBA 2022 pomiędzy Boston Celtics i Golden State Warriors 5 czerwca 2022 w Chase Center w San Francisco w Kalifornii.  Smith rozmawia przez telefon.

Stephen A. z ESPN podczas drugiego meczu finału NBA 2022 pomiędzy Boston Celtics i Golden State Warriors 5 czerwca 2022 w Chase Center w San Francisco w Kalifornii. Smith rozmawia przez telefon.
(Mercedes Oliver / NBAE przez Getty Images)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Irving rozegrał tylko 103 mecze dla Nets w ciągu trzech sezonów. Rani i odmawia podporządkowania się Nowego Jorku Zamówienie szczepionki na koronawirusa kosztowało go kilka gier. W tych meczach zdobywał średnio 27,1 punktu, 6 asyst i 4,7 zbiórki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *