Kontrakty terminowe na akcje bez zmian po 400-punktowym wzroście Dow Jones

Kontrakty terminowe na akcje pozostały niemal bez zmian w czwartek rano po tym, jak główne średnie odnotowały dwudniowy spadek, podsycany dobrymi zyskami i dobrymi raportami gospodarczymi w czerwcu i lipcu, które skłoniły inwestorów do wycofania się z możliwości recesji.

Kontrakty terminowe powiązane z Dow Jones Industrial Average spadły o 9 punktów, czyli 0,03%. Kontrakty na S&P 500 spadły o 0,08%, a kontrakty Nasdaq 100 o 0,18%.

W normalnych godzinach handlu trzy główne średnie zakończyły dzień wyżej. Dow Jones zyskał ponad 400 punktów, podczas gdy S&P 500 osiągnął najwyższy poziom od czerwca. Zaawansowany technologicznie indeks Nasdaq Composite Index podskoczył o około 2,5%.

Inwestorzy otrzymali zielone światło, aby wrócić do pokonanych firm technologicznych po niespodziewanym odbiciu w lipcu w zakresie usług PMI i komentarzach prezesa Fed w St. Louis, Jamesa Bullarda. Pollard powiedział Uważa się, że Stany Zjednoczone nie znajdują się w recesjipowołując się na wzrost zatrudnienia i spadek stopy bezrobocia.

Według Barclaysa „napięcia między USA a Chinami pozostają wysokie, a Fed kontynuuje twardą dyskusję na temat inflacji, ale zarobki wystarczyły, by pobudzić kolejny etap ożywienia”. „Fala kwartalnych lig technicznych przyszła lepiej niż oczekiwano i [technology, media and entertainment, and telecommunications] Kompleks przeniósł indeks S&P 500 na nowy poziom QTD. „

Wybrane akcje i trendy inwestycyjne od CNBC Pro:

Inwestorzy otrzymają kolejny wzrost dywidendy w czwartek. Eli Lilly, Kellogg, Alibaba i ConocoPhillips są wśród tych, którzy przed dzwonem przedstawią kwartalne wyniki.

W danych ekonomicznych inwestorzy z niecierpliwością czekają na cotygodniowe zgłoszenia bezrobotnych w godzinach porannych. Prezes Cleveland Federal Reserve Bank Loretta Mester przemawia w Klubie Ekonomicznym Pittsburgha.

READ  Zaciski akumulatora EV sprawiają, że jest to problem z dziką kartą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *