Kontrakty terminowe na akcje bez zmian, ponieważ Fed rozpoczął wrześniowe posiedzenie we wtorek

Kontrakty terminowe na akcje pozostały bez zmian we wtorek rano, ponieważ Wall Street zamierzała wykorzystać skromne ożywienie przed kolejną podwyżką stóp przez Rezerwę Federalną.

Kontrakty futures związane z Dow Jones Industrial Average były nieznacznie niższe. Kontrakty terminowe na S&P 500 spadły o 0,05%, a kontrakty terminowe na Nasdaq 100 również spadły o 0,03%.

Federalny Komitet Otwartego Rynku rozpocznie swoje wrześniowe posiedzenie we wtorek, a bankierzy centralni mają ogłosić w środę podwyżkę stóp procentowych o 0,75 punktu procentowego. Akcje spadły w ostatnich tygodniach, ponieważ komentarze prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella i nieoczekiwanie gorący raport CPI z sierpnia skłoniły traderów do szykowania się na wyższe stopy, dopóki inflacja nie spadnie.

„Myślę, że w zeszłym tygodniu wykonano wiele pracy, aby zresetować oczekiwania dotyczące stóp procentowych” – powiedział Angelo Corcavas, analityk inwestycyjny w Edward Jones.

„Pęd na giełdach spada… dopóki nie ustalimy tego wzorca spadków [inflation] Dzięki jego odczytom trudno będzie odwrócić wysoką niepewność i zmienność, które obserwujemy”.

Podczas niestabilnej sesji handlowej w poniedziałek, Po południu zapasy wzrosły Aby uchwycić dwudniową passę przegranych i odzyskać część ostatnich strat. Indeks Dow Jones wzrósł o 197 punktów, czyli o 0,6%. Indeksy S&P 500 i Nasdaq Composite wzrosły odpowiednio o 0,7% i 0,8%.

Jednak po zamknięciu rynku w poniedziałek Ford ogłosił, że problemy w łańcuchu dostaw będą kosztować producenta samochodów Dodatkowy miliard dolarów w trzecim kwartale. Akcje spadły o 4,5% w rozszerzonym obrocie.

Na froncie gospodarczym inwestorzy będą mieli świeże spojrzenie na rynek mieszkaniowy we wtorek rano z sierpniowymi raportami dotyczącymi rozpoczęcia mieszkań i pozwoleń na budowę.

READ  Reebok wprowadza kolekcję dostępnych trampek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *