Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły po tym, jak S&P 500 zamknął się na najniższym poziomie od 2020 r.

Kontrakty terminowe na akcje niewiele się zmieniły w poniedziałek wieczorem po tym, jak rynek rozpoczął tydzień, kontynuując dramatyczny wrześniowy spadek.

Kontrakty terminowe na S&P 500 i Nasdaq 100 wzrosły o mniej niż 0,1%. Średnia przemysłowa Dow Jones wzrosła o 33 punkty, czyli około 0,1%.

Przejście w przyszłość przychodzi później Akcje tracą przez pięć kolejnych dniS&P 500 zamknął poniedziałek na najniższym poziomie 2022 roku. Dow spadł w poniedziałek o ponad 300 punktów, wprowadzając go w bessę po spadku o ponad 20% od rekordowego poziomu.

Wyprzedaż wskaźników technicznych ma charakter historyczny. Według Bespoke Investment Group 10-dniowa linia spadkowa dla indeksu S&P 500 jest na najniższym poziomie, co oznacza, że ​​szerokość rynku jest najgorsza od co najmniej 32 lat.

Wydaje się, że ostatnia runda sprzedaży ma kilka katalizatorów, w tym agresywną Rezerwę Federalną i rosnące stopy procentowe. W poniedziałek Funt brytyjski spadł do rekordowo niskiego poziomu Wobec dolara niepokoiło to inwestorów po obu stronach Atlantyku.

„Zazwyczaj inwestorzy amerykańscy nie przejmują się zbytnio tego rodzaju rzeczami, szczególnie ostatnio. To mówi mi, że ten strach ogarnia inwestorów bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. To doprowadzi do momentu kapitulacji, w którym naprawdę jesteśmy na dno”, powiedział Max Gokhman, CIO AlphaTraI.

We wtorek inwestorzy otrzymają szereg nowych danych ekonomicznych, w tym wrześniowe nastroje konsumentów, sierpniowe zamówienia na dobra trwałe oraz lipcowe ceny domów. Wall Street jest coraz bardziej zaniepokojona, że ​​sześciomiesięczne zamieszanie inflacyjne banku centralnego może popchnąć gospodarkę do recesji.

READ  Ten Hock rzucił Rashforda na ławkę z powodów „dyscyplinarnych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *