Kontrakty terminowe na S&P 500 nieznacznie rosną, inwestorzy patrzą w przeszłość na rozczarowujące zyski z technologii, spadek meta-akcji

Kontrakty terminowe powiązane z S&P 500 były w czwartek nieco wyższe, ponieważ inwestorzy zdawali się odrzucać rozczarowujące wyniki. Meta platformy.

Kontrakty terminowe S&P 500 były o 0,1% wyższe, podczas gdy kontrakty terminowe Dow Jones Industrial Average wzrosły o 116 punktów, czyli 0,4%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 spadły o 0,3%.

Akcje Firma macierzysta Facebooka upadła 20% obrotu przedrynkowego a Słaba prognoza na czwarty kwartał I rozczarowujące wyniki za trzeci kwartał. Firma powiedziała również, że w przyszłym roku straci jeszcze więcej pieniędzy na rozwój Metaverse. Raport skłonił wielu analityków do obniżenia oceny akcji.

Handlowcy analizują również raporty o zarobkach innych firm. Obsługa, natychmiast Po bitwie zarobki wzrosły o ponad 12%. Tymczasem Ford Motor spadł o 2% po tym, jak firma opublikowała najnowsze wyniki.

Akcje wychodzą z sesji mieszanej, a S&P 500 i Nasdaq Composite spadły po raz pierwszy od czterech dni w środę, podczas gdy Dow był nieznacznie wyższy tego dnia.

W tym tygodniu wszystkie główne średnie są dodatnie, przy czym Dow i S&P wzrosły o ponad 2%, a Nasdaq o około 1% więcej. Dow jest na dobrej drodze przez czwarty z rzędu pozytywny tydzień od czasu zakończenia pięciotygodniowej passy w listopadzie 2021 roku.

„Inwestorzy wciąż walczą o kierunek i chcą jasności co do zysków i tego, co Fed zamierza zrobić w przyszłości” – powiedział Adam Sarhan, dyrektor generalny 50 Park Investments. „Pamiętaj, że rynek jest mechanizmem wybiegającym w przyszłość, a raporty o wynikach mówią nam, co wydarzyło się w przeszłości. Inwestorzy chcą jasności i pewności. W tej chwili wciąż mamy niepewność na wielu poziomach”.

Zarobki z wielkich technologii są kontynuowane w czwartek z wynikami Amazona i Apple. Zyski z firm Intel, McDonald’s, Merck i Caterpillar również są na pokładzie.

Wraz z zyskami inwestorzy zwracają uwagę na lepszy odczyt produktu krajowego brutto w trzecim kwartale, który ma dostarczyć dalszych wskazówek na temat stanu gospodarki USA.

READ  Dolary czy ruble? Spłaty rosyjskich pożyczek są niespłacone i niepewne.

Na czwartek zaplanowano cotygodniowe wstępne zgłoszenia bezrobotnych i wrześniowe dobra trwałe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *