Kontroler do gier Razer Kishi Ultra zapewnia dotyk Twojemu telefonowi, komputerowi lub tabletowi USB-C

Najnowsza przenośna konsola do gier Razera została dzisiaj wypuszczona na rynek i jest… Ultra quiche, to kompleksowy program, który może przełączać się między wieloma urządzeniami. Kontroler ma wbudowany port USB-C, który może współpracować z iPhone'em serii 15, a także większością smartfonów z systemem Android (Razer twierdzi, że jest kompatybilny z serią Galaxy 23, Pixel 6 i nowszymi, Razer Edge i „wieloma innymi urządzeniami z Androidem urządzeń.” ) i wydaje się, że na nią to też działa dobrze Galaxy Z Fold5 I inne urządzenia składane. Kontroler można rozszerzyć, aby pasował do iPada Mini i dowolnych 8-calowych tabletów z systemem Android, a także można go podłączyć do komputera.

Razer Kishi Ultra może działać także na tabletach.
Skaner

Jedną z interesujących funkcji Kishi Ultra jest włączenie immersyjnego dotyku Razer Sensa HD, który według firmy może… każdy Dźwięk – niezależnie od tego, czy jest to gra, film czy muzyka – i zamienia go w wrażenia dotykowe. Te same rozwiązania widzieliśmy w koncepcyjnym fotelu gamingowym Project Esther firmy Razer, który został zaprezentowany na targach CES. Kishi Ultra to pierwszy dostępny na rynku produkt Razera wyposażony w technologię dotykową Sensa, dzięki czemu ogół społeczeństwa będzie miał szansę ją wypróbować. Elementy dotykowe Sensa nie obsługują systemu iOS, obecnie działają tylko z systemem Android 12 lub nowszym oraz systemem Windows 11. Kontroler jest również wyposażony w małą parę diod Chroma RGB, umieszczonych tuż pod joystickami.

Pamiętaj, że aby Kishi Ultra działał, musisz pobrać aplikację Razer Nexus (dostępną na iOS i Androida). Aplikacja umożliwia granie w gry mobilne i jest zintegrowana z Apple Arcade, Xbox Game Pass i Google Play Store.

Razer zapowiedział także nową wersję Tańszy Kishi V2 Z portem USB-C dla iPhone'a 15 i Androida, portem, który w podobny sposób obsługuje przewodowe działanie na komputerach PC i iPadach.

READ  Gorman: 26 marca nie będzie zapowiedzi iPada

Razer Kishi Ultra i Kishi V2 USB-C są już dostępne w sklepach lub w Internecie, w cenach odpowiednio 150 i 99 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *