Kontuzja Jalena Hurtza komplikuje obraz play-off NFC Czy Jets powinien zastąpić Aarona Rodgersa w przyszłym sezonie i dlaczego Robert Kraft potrzebuje mikrozarządzania Billa Belichicka

Zasubskrybuj You Pod, aby wygrać grę

Po tym, jak przez prawie cały sezon nie był zagrożony, czołowy zawodnik NFC nagle znalazł się w niebezpieczeństwie. Z kontuzją barku odniesioną przez QB Jalen Hurtsprawdopodobnie wzrośnie Gardner Minshaw Przynajmniej do punktu wyjścia w tym tygodniu Orły z Filadelfii Nagle w sobotnie popołudnie znaleźli się w bitwie tag teamowej o dużej dźwigni przeciwko obiecującym play-offom Kowboje z Dallas.

Karola Robinsona Powiązany z Yahoo Karola McDonalda & Jory’ego Epsteina Aby przedyskutować, co to oznacza dla Eagles, Cowboys i całego obrazu playoffów NFC teraz, gdy Hurts prawdopodobnie opuści co najmniej tydzień i może nie wrócić do playoffów w styczniu.

W dalszej części serialu ekipa rozkłada kilka interesujących gier z 16. tygodnia i głównych wątków, aby wyśledzić, dokąd zmierzać. the Jaguary z Jacksonville i Jets w Nowym Jorku Pojedynek w czwartek wieczorem, a uwaga skupi się na najlepszych typach 2021 Trevor Lawrence i Zacka Wilsonaten ostatni po raz drugi z rzędu wystartował po tym, jak znalazł się na ławce dla kontuzjowanego Mike’a White’a wcześniej w tym sezonie.

Cincinnati Bengals – Nowa Anglia Patrioci Rywalizacja może wiele znaczyć dla Billa Belichicka, który wpatruje się w rzadki sezon przegranych. Charles Robinson wyjaśnia, dlaczego nieobecność w play-offach może oznaczać nową kontrolę nad Belichickiem pod kierownictwem właściciela Roberta Krafta.

Wreszcie gang zamyka program i omawia zanikanie Seattle Seahawks Kaskaderstwo w kontrataku Szefowie Kansas City Załoga i jak legenda Brooke Purdy Ma szansę na wzrost (lub upadek) przeciwko przywódcy Waszyngtonu.

0:40 Co kontuzja Jalena Hurtsa oznacza dla wyścigów Eagles-Cowboys i NFC

10:45 Wszystkie oczy skierowane są na Trevora Lawrence’a i Zacka Wilsona w Jaguars-Jets

24:10 podczas Bengale Rejs do playoffów, Kraft musi mieć większą kontrolę nad decyzjami Belichicka wychodzącymi z trudnego sezonu Patriotów

READ  Wynik Celtics-Heat: Aktualizacje na żywo z meczów NBA, gdy Boston chce zamknąć Miami w Game Six na ławce finałowej

37:55 Seahawks próbują podtrzymać nadzieje na play-offy przeciwko poniżej średniej obronie Chiefs

46:10 Sprawa przeciwko Brockowi Purdy przeciwko 49 kapitanom

Wesprzyj dziedzictwo Teresy Baylor:

• Kup bluzę lub sweter All-Juice Team na BreakingT.com/Terez. Wszystkie zyski bezpośrednio finansują stypendium Terez A. Paylor na Uniwersytecie Howarda.

• Wpłać bezpośrednio na miękki. howard.edu/givenow. W sekcji „Hołd” pamiętaj, że Twój prezent został przekazany ku pamięci Terez A. Paylor. W obszarze Oznaczenie kliknij Inne i wpisz Stypendium Terez A. Paylor.

• Przekaż darowiznę bezpośrednio do Stypendium dziennikarskie PowerMizzou Alumni ku pamięci Therese Baylor

Sprawdź wszystkie odcinki Jesteś pod, aby wygrać mecz A reszta rodziny podcastów Yahoo Sports pod adresem https://apple.co/3zEuTQj Lub o godz Podcast Yahoo Sports

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *