Niners RB Christian McCaffrey docenia zainteresowanie MVP, ale zwycięstwo w Super Bowl to „największa rzecz na świecie”

HENDERSON, Nevada — Pierwsze doświadczenie Christiana McCaffreya w Super Bowl będzie również obejmować moment napięcia na około 67 godzin przed rozpoczęciem.

Kwalifikuje się do nagrody Gracza Roku AP NFL, najważniejszej nagrody w kraju, dzięki sezonowi 2023, w którym prowadził NFL pod względem przyłożeń, jardów z akcji i przyłożeń po akcji, a także zanotował najlepszy wynik w swojej karierze wynoszący 1459 jardów. Czy wyborcy uznają go za godnego, dowie się w czwartek wieczorem Wyróżnienia NFL.

Na ten moment nie ma pewności, czy McCaffrey pokona Lamara Jacksona (lub resztę graczy) w walce o nagrodę MVP, ale dowiedział się już, co jest dla niego najważniejsze wśród jego wyborów sprzętowych: Trofeum Lombardi.

„Jedna rzecz, jaką nauczył mnie ten tydzień, to to, że indywidualne nagrody i wszystkie indywidualne wyróżnienia, jakie zdobywasz, są wspaniałe, ale nie ma nic większego niż Super Bowl i to prawda” – powiedział McCaffrey w środę. „Myślę, że zdałem sobie z tego sprawę, kiedy ogłoszono All-Pro i Pro Bowl i tak dalej.

„Jestem za to bardzo wdzięczny i nie traktuję ich lekko, nie biorę ich za pewnik, ale szansa na grę w Super Bowl to najważniejsza rzecz na świecie i myślę, że to o co chodzi w tej całej grze. Dlatego myślę, że to jest naprawdę wyjątkowe.”

READ  Gracz Boston Red Sox, Nathan Evaldi, jest trzecim kręglarzem w historii, który pozwolił pięciu właścicielom gadów w jednej rundzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *