Kosmyk Kim Kardashian Marilyn Monroe może być fałszywy

Kim Kardashian Pojawił się na pierwszych stronach gazet w zeszłym tygodniu w 2022 r. martwa Gala Kiedy ona była ubranie Kultowa sukienka Marilyn Monroe „Happy Birthday Mr. President”.

James Devani / JC Images / Getty Images

Kim miała na sobie sukienkę Boba Mackie, którą Marilyn nosiła pierwotnie w 1962 roku, śpiewając „Happy Birthday To You” dla prezydenta USA Johna F. Kennedy’ego. ona też ubranie Kolejna suknia Marilyn podczas tej samej ceremonii.

Ripley wierzy lub nie! Uratowała też sukienkę i organizację otwarty W zeszłym tygodniu dali Kim kosmyk włosów Marilyn. lub zrobili?

w ostatnich dniach Udostępnij na InstagramieHistoryk Marilyn Monroe, Scott Fortner, twierdzi, że zamek podarowany przez Ripleya jest w rzeczywistości podrobiony. Tak, dobrze to przeczytałeś.

Cóż, Fortner odnosi się do oryginalnego opisu loków włosów przez Ripley stronie internetowej, który twierdzi, że fryzjer Robert Champion obciął włosy. (Od tego czasu Ripley usunęła nazwę Champion ze swojej notki, za ile jest warta.)

Bettmann / Archiwum Bettmanna / Getty Images

Ale według Fortnera protagonista w ogóle nie był zaangażowany – zamiast tego stylista fryzur Kenneth Patel był odpowiedzialny za słynny film Marilyn Do It That Night. dla niego Poczta Zawiera również pokwitowanie potwierdzające, że Patelowi przydzielono jego pracę.

Archiwum Barona/Holton/Getty Images

„Więc myślę, że teraz musimy się zastanowić: z kim właściwie sypiasz?” , podsumowuje Fortner, odnosząc się do Kim Zawieszenie W nocy będą trzymać zamek blisko siebie.

gore / GC Images / Star Max / Getty Images

Cóż, Ripley trzyma się swojej historii, twierdząc, że włosy, które dali Kim, są w 100% legalne.

Raymond Hall / JC Images / Getty Images

W oświadczeniu do LudzieW rzeczywistości przedstawiciel Ripley’s powiedział, że zakres eksponatów wyświetlanych na ich stronie internetowej obejmuje tak naprawdę: sześć Różne próbki włosów Marilyn – Więc, w zasadzie, Kim dostała inną próbkę niż ta, o której mówi Fortner.

„Włosy, które Kim dała Marilyn Monroe Robertowi Championowi” – ​​powiedział przedstawiciel. „Ta fryzura została poparta przez Johna Reznikoffa, jednego z najbardziej szanowanych i zaufanych ekspertów w dziedzinie kolekcjonowania włosów”.

Obrazy Ndz / GC / Star Max

Kim sama jeszcze nie poradziła sobie z rzekomą niespójnością, więc bądź na bieżąco.

James Devani / JC Images / Getty Images

READ  Toonami organizuje maraton Dragon Ball Z na cześć twórcy serialu Akiry Toriyamy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *