Kristen Dutt wspiera Arianę Madix w skandalu z Tomem Sandovalem

telewizja

4 marca 2023 | 10:54


Kristen Dott rzuciła się, by wesprzeć swoją byłą wrogą dziewczynę, Arianę Madix, po tym, jak pojawiły się wieści, że jej były mąż, Tom Sandoval, rzekomo zdradził Raquel Leves, koleżankę z planu „Vanderpump Rules”.

„Oceniam Arianę. To dzieje się w czasie rzeczywistym. Bardzo cię kocham” – powiedział Doute, który spotykał się z Sandoval od 2007 do 2013 roku. w filmie na Instagramie Piątek, przed pocałunkiem 37-letniej Madix w usta.

„Kocham cię bardziej niż cokolwiek na świecie” – dodała, gdy obie kobiety się objęły.

Doute ujawniła również, z kim była obok w podpisie posta, pisząc: „I ❤️ Ariana. Kropka. #TeamAriana #TeamSandwichShop”.

Chociaż panie wspierają się teraz, ich przyjaźń miała trudny początek, kiedy Madix po raz pierwszy zaczął spotykać się z Sandoval w 2014 roku.

Doute i Sandoval, obecnie 39-letni, rozstali się rok wcześniej, a ówczesny twórca „He’s Making You Crazy” przyznał się do romansu z ich ówczesnym chłopakiem, Jaxem Taylorem. Jednak ona też Sandoval został oskarżony o komunikowanie się z Madixem zanim skończą na zawsze.

Kristen Dott odwiedziła Arianę Madix po tym, jak pojawiły się wieści, że Tom Sandoval ją zdradził.
Crestendot/Instagram
„Kocham cię bardziej niż cokolwiek innego na świecie” – powiedział Doute Maddixowi.
Crestendot/Instagram

„Kiedy zerwaliśmy, od razu zaczął spotykać się z kimś innym – a może już potajemnie się spotykali” – pisze Doute w swojej książce.

Później kobiety odłożyły na bok złe przeczucia i zadośćuczyniły. Zaledwie dwa dni przed tym, jak zarzuty o oszustwo wyszły na jaw, Doute i Madix poszli wspierać Sandovala, gdy występował ze swoim zespołem Tom Sandoval & the Most Extras w Los Angeles.

Madix i Sandoval zerwali po tym, jak w jego telefonie znaleziono filmy o charakterze jednoznacznie seksualnym od współgwiazdy „Vanderpump Rules”, Raquel Levis.
Getty Images dla MTV

Podczas występu właściciel baru Tom Tom wszedł w tłum i dał tłumowi, w tym Doute, szansę na rocka.

Bliska więź między Madixem i Doute była w pełni widoczna tej nocy, kiedy razem tańczyli i nagrywali filmy podczas występu Sandovala „Superstars”.

READ  Dziedzictwo „w fazie przedprodukcyjnej” mówi James Gunn, 2024 Shoot Eyed – Deadline
Levis i Sandoval mieli „całkowity romans” przez wiele miesięcy.
raquelleviss / Instagram

W piątek wieczorem strona szósta potwierdziła, że ​​Madix rozstał się z 39-letnim Sandovalem, po tym, jak w jego telefonie znaleziono film o charakterze jednoznacznie seksualnym z 28-letnią Levis.

według ludziMadix przewinął ciąg tekstu, czytając wszystkie nieodpowiednie wiadomości.


Aby uzyskać więcej aktualizacji Page Six reality TV…


Znawca powiedział Page Six, że Levis i Sandoval mieli „całkowity romans” od miesięcy – jeszcze zanim pocałowała jego najlepszego przyjaciela, Toma Schwartza, w sierpniu zeszłego roku.

Źródło powiedziało nam również, że Madix czuł się „załamany” romansem i „nie miał pojęcia, że ​​są jakieś problemy”.

„Ariana jest wstrząśnięta zdradą” – dodał informator, zauważając, że była para „ostatnio czuła się publicznie”.

Doute spotykała się z Sandovalem od 2007 do 2013 roku.
Getty Images autorstwa Jamesa Maya

Chociaż żadna z gwiazd reality show zaangażowanych w skandal nie odniosła się bezpośrednio do plotek o oszustwie, Madix dezaktywowała swoje konto na Instagramie w piątek.

W międzyczasie Sandoval został sfotografowany, jak wkładał torby do samochodu przyjaciela i jechał z ich domu w Los Angeles w piątkowe popołudnie, a później tego samego wieczoru nazywał siebie „najbardziej znienawidzonym człowiekiem w Ameryce” na koncercie.

„Vanderpump Rules” jest emitowany w każdą środę o 21:00 czasu wschodniego na antenie Bravo.
https://pagesix.com/2023/03/04/kristen-doute-supports-ariana-madix-amid-tom-sandoval-scandal/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *