Kruki zakładają zabezpieczenie Marcusa Williamsa (nadgarstek) na podczerwień

Młyny dłużne, Md. – Baltimore Ravens nie obyłoby się bez dodania wolnego agenta przez dłuższy czas.

BEZPŁATNE BEZPIECZEŃSTWO Marcus Williams Trener Kruków, John Harbaugh, powiedział w poniedziałek, że Kruki przejdą do rezerwy ze zwichniętym nadgarstkiem i stracą „znaczną ilość czasu”. Harbo dodał, że to nie kontuzja pod koniec sezonu.

26-letni Williams zdobył drugie miejsce w NFL z trzema przechwytami w tym sezonie i prowadzi Baltimore z pięcioma podaniami w defensywie. W tym okresie poza sezonem był największym w Ravens w wolnej agencji, podpisując pięcioletni kontrakt o wartości 70 milionów dolarów po pięciu sezonach jako debiutant w New Orleans Saints.

Kamień Genow siódmej rundzie w 2020 roku, podniósł się do miejsca Williamsa w niedzielę wieczorem, kiedy Kruki przejęły Bengals Joe Borough Do mijania 217 jardów i tylko jedno idealne 20 jardów. Kyle HamiltonCzternasty typ w tegorocznym drafcie, zagrał tylko siedem uderzeń w drugiej połowie niedzieli, ale jest również brany pod uwagę w miksie.

„Obie [Stone and Hamilton] Harpo powiedział: „Mają swój własny styl i myślę, że będą dla nas dobrze grać. Dlatego nie mogę się doczekać wszystkich tych graczy jako zespołu. [and] Jako grupa, rodzaj zastępowania miejsca Marcusa i nie tracenie na tym kroku. „

Williams był jednym z najsilniejszych defensywnych obrońców w lidze. W ciągu pierwszych pięciu sezonów opuścił tylko cztery mecze. Teraz Williams jest dziesiątym graczem, który trafił do kontuzjowanych rezerw Baltimore.

Harbaugh uważa, że ​​Williams doznał kontuzji nadgarstka w jednej z dwóch pierwszych niedzielnych serii w wygranym 19-17 meczu z Cincinnati Bengals.

— Wyjaśnił to — powiedział Harbo. „Tak naprawdę nie powiedział o tym zbyt wiele. Więc nie sądzę, żeby ktokolwiek zdawał sobie sprawę, jak poważne to było, dopóki nie weszli i nie spojrzeli na to”.

READ  Relacje na żywo z Mistrzostw Świata 2022: Walia vs Iran bez bramek w drugiej połowie

The Ravens, który ma 31. miejsce w obronie podania w NFL, gra Daniel Jones i New York Giants w niedzielę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *