Overwatch 2 jest silniejszy niż akceptuje Blizzard

Bastion of Overwatch, który został tymczasowo usunięty z Overwatch 2 tydzień po premierze po odkryciu błędów z jego zakończeniem, które pozwalały graczom grać bez ograniczeń.

Wyjaśnienie: Activision Blizzard

Po bardzo trudnym tygodniu uruchomienia, Monitor 2 Wygląda na to że Wreszcie znajdujesz jego nogi. Duże problemy, takie jak stabilność serwera, Uwierzytelnianie SMSA Automatyczne zakupy skór Został ulepszony, naprawiony lub jest w trakcie modyfikacji. Jednak nadal istnieje wiele indywidualnych problemów z Monitor 2 Nieprzetworzone znaki. Niektórzy z nich są sfrustrowani. inni bardzo śmieszneI mam nadzieję, że Blizzard nigdy ich nie naprawi.

Rozumie się, że Blizzard koncentruje na tym swoje zasoby Obsługa poważnych błędów Dotyczy to najszerszego grona graczy. I zjadłbym swoje buty, gdyby testerzy kontroli jakości nie odkryli już większości, jeśli nie wszystkich, tych głównych błędów przedpremierowych. Ale nadal byłoby miło, gdyby Blizzard przyznał się do przynajmniej niektórych z tych problemów z rozgrywką Przypięty wpis Znane błędy i problemy. Więc zamiast dowiedzieć się od Blizzarda, znalazłem ją w mediach społecznościowych. Wyprzedźmy ich.

Zadająca obrażenia Mei może stworzyć lodową ścianę, której może użyć do pokrycia lub utorowania sobie drogi do wyższych struktur. Niestety przeskakując nad tymi konstrukcjami w Monitor 2 Zrobię jej gumkę. Dla tych, którzy nie wiedzą, gumki wskazują opóźnienie, które występuje między serwerem gry a lokalnym oprogramowaniem. Może to sprawiać wrażenie, że postać błyskawicznie przemieszcza się z miejsca na miejsce. Uwaga i obserwuj Gracze przesłani Filmy mi teleportacja Zaraz nad jej lodową ścianą po krótkim opóźnieniu. Gracze odkryli również, że jej ściana zachowuje się niekonsekwentnie. Jest dozwolony poza granicami, a gracze Mei zgłosili, że są w stanie go ominąć.

Ponieważ postać „Mi” jest mniej znana, Fani są obrażeni ze względu na niechęć lub niezdolność Blizzarda do zmiany jego zdolności przed uruchomieniem. Owad był szczególnie rozczarowany, ponieważ był tak stary Usunięto możliwość zamrażaniaCo było ważnym aspektem jej stylu gry.

Z drugiej strony, linie Bastiona spędzają w swoim życiu bardzo dużo czasu. W ramach swoich ostatecznych zdolności pozwala ci artyleria spamowa Na przeciwnikach po bardzo szybkim kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Jest prawdopodobne, że w najbliższej przyszłości siła zostanie zmniejszona. Na razie linie macierzyste Bastionu nadal będą mogły terroryzować swoich przeciwników.

Były też inne nierozwiązane problemy poza rozgrywką. Gracze Asha zgłaszają, że ma kształt litery T, kiedy posiedzenie lub noszenie specyficzna skórachociaż możliwe, że Siedzenie w ogóle to teraz podsłuchiwanie. Zwycięstwo Cassidy’ego Wygląda o wiele bardziej sugestywnie Kiedy kręci się w powietrzu zamiast broni. Nie chodzi o to, że którykolwiek z tych problemów jest tak katastrofalny, wraz z innymi ogólnymi problemami i ogólnie gra jest bardziej rozproszona (jak w wynikach pomeczowych lub liczbie map, które teraz zniknęły), Pozwalanie niektórym graczom dzwonić Monitor 2 Ponad „wczesny dostęp” lub niepełne doświadczenie niż oczekiwano. Nawet drobne szczegóły, Podobnie jak interfejs użytkownika, został on odebrany, ponieważ w tej chwili nie jest całkiem płynny. Istnieją inne problemy, takie jak wyrzucenie graczy z gier lub Po tym, jak ich gra jest całkowicie zepsuta po osiągnięciachTy masz Trwa od zeszłego tygodnia.

Spokojnie: Blizzard prawdopodobnie trafi na błędy charakterystyczne dla postaci, gdy zgaśniesz pożary na poziomie serwera lub błędy, które wpływają na każdego gracza w grze. Na razie możemy się jeszcze śmiać Monitor 2 Gracze całkowicie zniszczeni przez nieskończone pociski Bastion.

Aktualizacja 19:40 EST: Blizzard ogłoszony Że zarówno Bastion, jak i Torbjorn zostaną tymczasowo usunięte z gry, ponieważ deweloper usunie „pewne błędy” w swoich zestawach umiejętności. Jest to prawdopodobnie odpowiedź na zgłoszone problemy z Nieskończonym Bastionem Nieskończoności, chociaż w przypadku Torbjorna wydaje się, że ma to coś wspólnego z jego zdolnością do przeciążania, której można użyć dwa razy z rzędu. W tym czasie Bastion nie będzie w ogóle dostępny, a Torbjorn będzie można zagrać tylko w trybie szybkiej gry (czyli nie w porządku).

READ  Oferty smartwatcha w Czarny piątek sprawiają, że Apple Watch 8 jest łatwym wyborem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *