Książę Harry i Meghan Markle do tej pory przeżywają swój zimny platynowy jubileusz

Royalist to biuletyn The Daily Beast, zawierający wszystko, co dotyczy rodziny królewskiej i rodziny królewskiej. Subskrypcja tutaj Aby dostawać go do skrzynki odbiorczej w każdą niedzielę.

Preferowany przez Pałac Buckingham sposób komunikowania się czasami wydaje się być sygnałem. W trakcie dotychczasowych obchodów jubileuszowych pałac nie był w stanie wyjaśnić poprzez kilka występów pantomimy, że nie zależy im zbytnio na próbach schlebiania swojemu ego. Książę Harry i Meghan Markle– lub jakąkolwiek tendencję do wykorzystywania kapitału politycznego ostatniej epoki królowej do sprzedawania historii pojednania między Harry i jego brat książę William lub ich żony.

Zamiast tego Harry i Meghan byli traktowani stanowczo jako nieco nieistotni goście drugorzędni. Usilnie nakłaniani, aby nie robili niczego, aby ukraść światło reflektorów Jej Królewskiej Mości, nie mieli innego wyboru, jak podziwiać ją lub ją odebrać, jak mówi stare brytyjskie przysłowie.

Fakt, że są tak niepopularni w Wielkiej Brytanii, że ich oceny spadły w toalecie, a w piątek byli Dostaje słyszalne buczenie Wśród najczęstszych śpiewów po ich przybyciu do katedry św. Pawła ta bezwzględna strategiczna decyzja pałacu jest prawdopodobnie nieco łatwiejsza.

w usługi kościelnepara siedziała po drugiej stronie nawy od Karola (reprezentującego królową, która Był zbyt chory, żeby uczestniczyć) i Wilhelma daleko, zarówno fizycznie, jak i duchowo, od nowej więzi władzy królewskiej. Ich kolegami nie byli przyszli królowie i królowe Wielkiej Brytanii, ale grupa drugoligowych graczy. Beatrice, Eugenie, Prince Edward et al.

Jako Tina Brown, założycielka The Daily Beast i autorka nowej książki Pałacowe liściepowiedział The Daily Beast: „Miejsca z pewnością ogłosiły, że wślizgnęły się do graczy wspierających, pochowanych na liście Royal B”.

Po piątkowym nabożeństwie i starannej choreografii, która pozwoliła uniknąć nawet najmniejszej możliwości wejścia Sussexes i Cambridge do swojej osobistej przestrzeni lub nawet nawiązania kontaktu wzrokowego, dobro i dobro zostały przeniesione do londyńskiego Guildhall, gdzie można było sapać i poklepać się po plecach, z godnym uwagi wyjątkiem Harry’ego i Meghan, którzy są z powrotem w Ich domu znajduje się w Windsor, Frogmore Cottage, zanim ostatni ekstremiści z El Shendeg odejdą.

READ  Rosja twierdzi, że zabiła setki ukraińskich żołnierzy w ataku rakietowym

Była to ostatnia z serii znaczących, niewypowiedzianych obelg. W czwartek byli Wykluczony z wszelkich widocznych ofert Jeśli chodzi o uroczystość Trooping the Color (chociaż na końcu pojawiły się piękne zdjęcia z długich obiektywów), nie została otwarcie zaproszona do pojawienia się na balkonie Pałacu Buckingham z królową i nie była obecna na żadnej z ceremonii oświetlenia latarni morskich w całym kraju.

Listy jasno wskazywały, że chociaż bardzo dobrze było je tam mieć, ci Kalifornijczycy byli bardzo wyrozumiali, jeśli chodzi o królewski plan generalny – iz pewnością nie będą traktowani w żaden szczególny sposób.

W świecie królewskiej choreografii nic nie dzieje się przypadkowo. Dworzanie doskonale zdawali sobie sprawę, że miliardy oczu w mediach społecznościowych mają zbyt wielką nadzieję na ponowne uruchomienie. 2020 Commonwealth Service, kiedy Kate Meghan się włączyła.

Pałac nie był, co zrozumiałe, zainteresowany ułatwieniem gry Znajdź różnicę. I wiedzą, że jeśli Harry lub Meghan zostaną sfotografowani z Williamem lub Kate, wszyscy będą rozmawiać w ten weekend o gigantycznym ćwiczeniu porównania i kontrastu.

Jeśli chodzi o Pałac, to nie o to chodziło z milionami godzin planowania, które weszły w Platynowy Jubileusz.

Niski profil Harry’ego i Meghan prawdopodobnie utrzyma się do końca weekendu. Na przykład, chociaż źródła podają, że William i Kate wygłoszą przemówienia na platynowej imprezie w sobotę wieczorem w pałacu, nic nie wskazuje na to, że Harry i Meghan wezmą udział.

Prognozy ulewnych deszczy w niedzielę zwiększają obawy, że wielkie święto narodowe będzie miało wilgotny i nieco zagmatwany koniec.

Z podobnych powodów The Daily Beast rozumie, że jest również mało prawdopodobne, aby królowa uczestniczyła w podobno w sobotę na pierwszym przyjęciu urodzinowym swojej najstarszej córki Lilibet w Frogmore Cottage, a jeszcze bardziej prawdopodobne jest, że zdjęcie królowej z Lilibet, jak niektórzy W obawie, że mogłoby to odwrócić uwagę od głównego przesłania Jubileuszu, jakim jest oczywiście: „Boże chroń królową” i dokonania królowej Elżbiety, zostanie ponownie przynajmniej częściowo zwolniony.

READ  Czy Korea Północna walczy z kryzysem żywnościowym? | Aktualności

Czy królowa znów pojawi się publicznie? Przynajmniej nie w sobotę w ciągu dnia – Pałac Buckingham powiedział, że nie będzie uczestniczyć w Derby. Jej miejsce prawdopodobnie zajmie księżniczka Anna. Poczekaj i zobacz koncert w pałacu w sobotni wieczór. Prognozy ulewnych deszczy w niedzielę zwiększają obawy, że wielkie święto narodowe będzie miało wilgotny i nieco zagmatwany koniec.

Warto zauważyć, że historia mówi, że królowa Spotkał Lillipet na przyjęciu w czwartek Pochodzi z twierdzenia Omida Scobeya, reportera, który napisał sympatyczną biografię Sussex W poszukiwaniu wolności. Scooby, który prawdopodobnie jest blisko związany z Sussexes i ich zespołem i został poinformowany przez przedstawicieli Meghan podczas pisania książki, powiedział na przyjęciu śniadaniowym BBC, że królowa wreszcie poznała swoje imię w czwartek.

Ze swojej strony pałac kategorycznie odmówił skomentowania prawdziwości twierdzeń Scobiego, nawet jeśli były one nieoficjalne.

Prawda jest taka, że ​​pomimo wielu możliwości umieszczenia Harry’ego i Meghan w jednej z wielu permutacji z Williamem-Kate Charlesem i Camillą, z natury niechętne ryzyku moce w pałacu stanowczo postanowiły tego nie robić.

Centralnym punktem jubileuszu wydaje się być jednostka, której panowanie jest naznaczone, ale ta istota ludzka jest w rzeczywistości koniem trojańskim szerszej instytucji monarchii. W tym sensie jubileusz dał nam wgląd w szybko rozwijające się królestwo króla Karola III, który niewątpliwie otrzymał dar z nieba, gdy jego brat Andrzej zszedł z Covidem, co oznaczało, że nie mógł uczestniczyć w jedynym wydarzeniu, które się tam odbyło . Zwołano go na piątkowe nabożeństwo, któremu Charles przewodniczył zamiast swojej schorowanej matki.

Urok jego przyjęcia pasuje do bezwzględności pałacu. Harry i Meghan spędzili ostatnie dwa lata atakując rodzinę królewską, więc nie powinno dziwić, że establishment wziął odwet, traktując ich z ukrytą pogardą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *