Książę Harry i Meghan publikują nowe zdjęcie swojej córki Lillipet

Para „jest niesamowicie poruszona życzeniami urodzinowymi ich córki, Lillibet Diany Mountbatten-Windsor”, powiedziała rzeczniczka, dodając, że byli „zaskoczeni, gdy dowiedzieli się”, że darowizny na cześć jej World Central Kitchen (WCK) wyniosły ponad 100 000 dolarów.

„WCK jest pierwsze na pierwszej linii frontu, dostarczając posiłki w odpowiedzi na kryzys humanitarny, klimatyczny i społeczny. Budują odporne diety z lokalnymi rozwiązaniami. Ostatnio zapewnili wsparcie w Ovaldi, Teksasie i na Ukrainie „, według rzecznik, który powiedział, że organizacja jest „szczególnie bliska ich sercom”.”.

Na zdjęciu Lilibet siedzi na trawie w domu rodzinnym w Wielkiej Brytanii, ubrana w niebieską sukienkę i białą kokardę we włosach.

Podobnie jak jej brat Archie, Lilbitt najwyraźniej odziedziczyła rude włosy swojego ojca.

„Bliski przyjaciel rodziny i gość Maysan Harriman, który wziął udział w tym wyjątkowym Dniu Lillipet z żoną i dziećmi, uchwycił szczere i spontaniczne zdjęcie, którym książę i księżna z radością się dzisiaj udostępnią” – powiedział rzecznik.

Ujawniono również dodatkowe szczegóły dotyczące obchodów urodzin Lillipet, m.in. to, że piekarz, który zrobił jej tort urodzinowy, Claire Ptak, był tym samym, który zrobił tort dla księcia i księżnej. tort weselny w 2018 roku.

Lillipet została nazwana na cześć swojej babci, królowej Elżbiety II.

Harry i Meghan pojechali do Wielkiej Brytanii, aby świętować Jubileusz Królowej, czterodniowy weekend z okazji 70-lecia bezprecedensowego panowania królowej. W piątek para po raz pierwszy od ponad dwóch lat wystąpiła publicznie na królewskim wydarzeniu, kiedy w pobliżu katedry św. Pawła wzięli udział w nabożeństwie dziękczynnym dla króla.
READ  Brian Myers wygrywa Impact w Against All Odds

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *