Książę Harry „pełen smutku i żalu” po śmierci królowej

Utrata ukochanej osoby nigdy nie jest łatwa, ale członkowie rodziny królewskiej prezentują swoje najodważniejsze twarze publiczne, gdy się nad tym rozpaczają. Śmierć królowej Elżbiety IIktóry zmarł w czwartek w Szkocji w wieku 96 lat.

Bez względu na to, jak bardzo błyszczą publicznie, członkowie rodziny królewskiej wciąż pracują nad stratą i żalem, a według królewskiego źródła wszystkim jest ciężko.

„Królewscy wiedzieli, że koniec Elżbiety jest bliski, ale mentalnie była tak ostra jak zawsze, dopóki nie nadszedł czas, aby odejść” – powiedział źródło. nas tygodniowo. „Wszyscy członkowie rodziny królewskiej walczą o pogodzenie się z druzgocącymi wiadomościami”.

Podczas gdy wszyscy byli w Rodzina królewska zmaga się ze stratąŹródło mówi Książę Harryktóry był w drodze, ścigając się u boku babci, gdy rozeszła się wieść o jej śmierci, był bardzo dotknięty śmiercią królowej.

„Harry jest winny – pełen smutku i żalu, że nie pożegnał się z królową. Spotkali się kilkakrotnie podczas jubileuszu platyny, ale w żaden sposób nie spodziewał się, że będzie to ostatni raz, kiedy ją widzi” – dodaje źródło. „Kochał swoją babcię całym sercem i przechodzi obecnie trudny okres. Wieści nie do końca dotarły”.

Harry i jego żona Meghan Markle byli w Londynie o nagrodę WellChild, kiedy stan zdrowia królowej pogorszył się, a członkowie rodziny królewskiej pospieszyli, by być z nią w zamku Balmoral. Chociaż początkowo wyglądało na to, że Meghan dołączy do Harry’ego podczas jego podróży do Szkocji, ostatecznie została w tyle. Dramat za kulisami rodziny królewskiej Między Megan a jej teściami panują wysokie napięcia.

Źródło pałacowe mówi: „Napięcia były bardzo wysokie i nie było sposobu, aby Meghan pojechała do Balmoral”. Szósta strona. „Fakt, że obóz w Sussex powiedział, że Harry i Meghan wyjeżdżają – a potem szybko wycofał to stwierdzenie – powie ci wszystko, co musisz wiedzieć o dramacie zakulisowym”.

READ  Krewni izraelskich zakładników aresztowani podczas protestów po zerwaniu rozmów w Strefie Gazy

Harry nie zatrzymał się długo w Balmoral, zwłaszcza po to, by nie wyjeżdżać przed innymi członkami rodziny królewskiej piątek, ale On i Megan poznali Williama i jego żonę Kate Middletonw Windsor w sobotę, aby powitać żałobników i życzliwych zgromadzonych na zamku Windsor.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *