Jak zarejestrować się w programie podglądu aplikacji Google Home na Androida

Google przygotowuje się do otwarcia „programu podglądu” aplikacji Home na Androida, który zapewni wczesny dostęp do nowych funkcji inteligentnego domu – i oto jak się zarejestrować.

Informacje o statystykach APK: W tym poście „APK Insight” rozpakowaliśmy najnowszą wersję aplikacji przesłanej przez Google do Sklepu Play. Kiedy dekompilujemy te pliki (nazywane plikami APK w przypadku aplikacji na Androida), możemy zobaczyć różne wiersze kodu w tej podpowiedzi w możliwych przyszłych funkcjach. Pamiętaj, że Google może w ogóle dostarczać te funkcje lub nie, a nasza interpretacja tego, czym one są, może być niekompletna. Postaramy się jednak umożliwić tym, którzy kończą, pokazać, jak wyglądaliby, gdyby wykonali szarżę. Mając to na uwadze, czytaj dalej.


Od lat Google oferuje program publicznego podglądu Chromecastów, głośników Google Home i wyświetlaczy Nest Hub. W ostatnich latach ten program w wersji zapoznawczej był bramą do testowania systemu operacyjnego Google Fuchsia, ale zwykle ma na celu testowanie nowych funkcji na kilka tygodni przed wydaniem.

Wygląda na to, że Google planuje rozszerzyć program podglądu na samą aplikację Google Home. Jak pokazano poniżej, strona rejestracji informuje, że program podglądu otworzy „wczesne funkcje” na stronie głównej Google, ale oczywiście ostrzega, że ​​te funkcje będą prawdopodobnie nadal pełne błędów.

Poproś o wypróbowanie nowych funkcji aplikacji Home, zanim będą one powszechnie dostępne

Podziel się swoimi komentarzami, jeśli masz pomysły lub napotykasz problemy. Twoja opinia może pomóc ulepszyć aplikację.

Stare funkcje mogą mieć problemy, które wpływają na działanie aplikacji. Google monitoruje te problemy, aby szybko je naprawić.

wycofać się w dowolnym momencie. Zawsze możesz przełączyć się na zwykłą wersję aplikacji Home.

Wygląda na to, że Google zacznie zezwalać wybranym osobom na pobieranie wersji próbnych aplikacji Google Home ze Sklepu Play. Ciekawe, że Google korzysta z systemu zamkniętej wersji beta dla tej aplikacji, biorąc pod uwagę wiele innych aplikacji – Android Auto, Wiadomości Google, Usługi Play i wiele innych – oferują otwarte testy beta każdemu, kto ma odwagę się zarejestrować.

READ  Nintendo ponownie potwierdza wydania systemu Windows dla nadchodzących gier Switch, a to są cienkie wybory

Nowy program podglądu pojawia się kilka tygodni po odkryciu, że Google uruchamia „Google Nest Trusted Tester” na Centercode, którego celem jest testowanie Projekt nowej generacji dla aplikacji Google Home. Te dwa programy są prawdopodobnie podobne, ale przepływ subskrypcji w aplikacji nie wymaga żadnych danych osobowych innych niż te w Centercode.

Z tego, co możemy powiedzieć, możliwe, że Google zamierza zarejestrować się tylko w tym programie podglądu, aby był dostępny dla ograniczonej liczby osób. Dla nielicznych szczęśliwców powinien pojawić się gdzieś na górnym pasku aplikacji Google Home na Androida.

Jeśli jednak chcesz spróbować szczęścia w rejestracji, bardzo łatwo jest ręcznie uzyskać dostęp do strony rejestracji w programie Google Home App Preview Program. Po prostu kliknij poniższy link na swoim urządzeniu z Androidem, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę rejestracji. Następnie kliknij Poproś o zaproszenie, aby pokazać, że chcesz zostać testerem. Od tego momentu wszystko sprowadza się do tego, czy Google zaakceptuje Cię do programu.

googlehome://ustawienia/program podglądu aplikacji

Dziękuję za Dekompilator JEBz którego korzystają niektóre dezasemblery APK Insight.

Dylan Russell Przyczyń się do tego artykułu.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *