Źródło mówi, że Logan Thomas zagra w otwierającym sezon dla Washington Captains

Przywódcy Waszyngtonu kończą sąd Logan Thomas Zagra w niedzielę w inauguracyjnym sezonie przeciwko Jacksonville Jaguarom, dziewięć miesięcy po tym, jak zerwał lewy ACL, powiedział ESPN źródło.

Thomas został wymieniony jako wątpliwy w piątkowym raporcie dotyczącym kontuzji, a trener Ron Rivera powiedział wcześniej w tym tygodniu, że w praktyce wygląda dobrze. Thomas powiedział, że wróci najpóźniej w drugim tygodniu. Liderzy goszczą Jacksonville o godzinie 13:00 w niedzielę.

Thomas zerwał ACL i MCL w meczu 5 grudnia w Las Vegas Raiders. Otworzył obóz treningowy na liście fizycznie niezdolnych do występów, ale został usunięty 22 sierpnia. Trenował z ortezą na lewej nodze.

Thomas wykonywał powtórzenia w czerwonej strefie Waszyngtonu, aw piątek przechodzili treningi, co jest dobrym znakiem, ponieważ liderzy zazwyczaj mają tylko tych, którzy będą grać w ten sposób.

W 22 meczach z Waszyngtonem Thomas miał 90 podań na 866 jardów i dziewięć przyłożeń. W zeszłym roku opuścił także sześć meczów z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego. W swoim czasie, gdy walczył w Lidze Mistrzów AFC, Thomas prowadził na wszystkich ciasnych końcówkach ze 151 jardami na minusie od czasu dołączenia do Waszyngtonu. Daje nowego pomocnika Carson Wentz Kolejna opcja w grze z przewijaniem do odbiorników Terry’ego McLaurinaA Jahan Dotson A Curtis Samuel I ich bieg z powrotem JD Mikić A Antonio Gibsona.

Thomas, który ma 6 stóp i 6 stóp wzrostu i waży 250 funtów, stanowi duży cel i jest najlepszym tight endem w Waszyngtonie. nie weteran Cole Turner (ścięgno podkolanowe) również jest wątpliwe, ale opuścił kilka tygodni w obozie z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, a zespół prawdopodobnie go dezaktywuje, pozwalając Turnerowi na kolejny tydzień na wykonanie tak bardzo potrzebnych powtórzeń treningowych.

Byłby to Waszyngton bez silnego bezpieczeństwa krzywka kręceniaktóry w niedzielę nie zagra z powodu kontuzji prawego kciuka, która wymagała operacji dwa tygodnie temu.

READ  Kansas City Chiefs dominują w Azji Zachodniej, pokonują Los Angeles Chargers

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *