Księżna Kate po raz pierwszy od czasu operacji brzucha pojawiła się publicznie

Los Angeles – Brytyjska księżniczka Katarzyna, księżna Walii, została w poniedziałek po raz pierwszy od pojawienia się pokazana publicznie Przeszedł operację jamy brzusznej Jak wynika ze zdjęć opublikowanych przez amerykański portal TMZ, w połowie stycznia. Księżniczka Kate (42 l.) i jej mąż, książę William, następca tronu brytyjskiego, od czasu opuszczenia szpitala 29 stycznia dochodzą do zdrowia głównie w swoim domu w Windsorze na zachód od Londynu.

Zdjęcia opublikowane przez TMZ pokazują Kate w okularach przeciwsłonecznych podczas prowadzenia samochodu. Serwis informacyjny o celebrytach podał, że zostali porwani w poniedziałek w pobliżu zamku Windsor.

CBS News, podobnie jak większość brytyjskich mediów, od tabloidów takich jak Daily Mail i The Sun po BBC i inne stacje telewizyjne, nie publikuje potajemnie przechwyconych obrazów.

„Nie prowadzimy ich ze względu na szacunek dla jej prywatności, podczas gdy ona dochodzi do siebie po operacji w wyznaczonym przez nas terminie” – powiedział w poście w mediach społecznościowych Chris Ship, redaktor ds. wiadomości królewskich w ITV News.

Do zdarzenia doszło w czasie, gdy media społecznościowe pełne były teorii spiskowych na temat nieobecności ciężko pracującej księżniczki w centrum uwagi. Spekulacje nasiliły się w zeszłym tygodniu, kiedy Prince to ogłosił William wycofał się z wystąpień publicznych Na nabożeństwie żałobnym za zmarłego ojca chrzestnego, niejasno nawiązując do „sprawy osobistej”.

Pałac stwierdził, że nieobecność księcia Walii nie ma nic wspólnego z jego ojcem Trwające leczenie raka króla Karola IIINie oddzieliła jednak wyraźnie jego decyzji od trwającego powrotu do zdrowia Kate, choć stwierdziła, że ​​jej powrót do zdrowia nadal przebiega pomyślnie.


Najnowsza diagnoza króla Karola III, zjazd księcia Harry'ego

Najwyraźniej Pałac Kensington wkrótce po operacji oświadczył, że Kate „jest mało prawdopodobne, aby Kate wróciła do obowiązków publicznych przed Wielkanocą”. Powiedziała też, że moja operacja nie miała nic wspólnego z rakiem.

Tymczasem w poniedziałek brytyjskie Ministerstwo Obrony otrzymało informację o spodziewanym pierwszym publicznym wystąpieniu Kate od czasu operacji. Brytyjska agencja informacyjna PA podała, że ​​8 czerwca Kate weźmie udział w dorocznej imprezie Trooping the Color w centrum Londynu. Od czasu jej hospitalizacji rodzina królewska nie ogłosiła żadnych przyszłych wydarzeń publicznych związanych z Kate.

Przyjęcie Kate do szpitala nastąpiło niemal równocześnie z ogłoszeniem, że król zgłosił się na operację z powodu łagodnej choroby prostaty, a następnie zdiagnozowano u niego niepowiązanego raka.

Król Karol (75 l.) również na czas leczenia wycofał się z obowiązków publicznych, choć uczęszczał na nabożeństwa i odbywał cotygodniowe spotkania z premierem.

READ  Jak pohamować entuzjazm skończyło się po 12 sezonach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *