KTR spotyka się z krytyką za używanie Chandrababu Naidu!

Aresztowanie córki KCR i BRS MLC Kavithy przez Dyrekcję ds. egzekwowania prawa (ED) wywołało burzę w polityce Telangany. Kavitha została aresztowana przez policję sądową w Delhi w celu przesłuchania w związku ze sprawą dotyczącą prania pieniędzy, która będzie batalią prawną dla partii przed wyborami do Lok Sabha w Telanganie.

Jednak bezpośrednio po aresztowaniu Kavithy i napiętej atmosferze zamiar KTR wykorzystania Chandrababu Naidu do obrania za cel Narendry Modiego nie spodobał się zwolennikom TDP.

KTR zacytował tweet Chandrababu kilka lat temu, kwestionując niewłaściwe wykorzystanie CBI i ED. „Nie mógłbym ująć tego lepiej niż Chandrababu garu” – powiedział KTR.

Cały świat wie, że TDP sprzymierzyła się ostatnio z BJP podczas wyborów w AP, a próba KTR umieszczenia nazwiska Chandrababu w odcinku Kavitha w celu wybrania Modiego zdenerwowała zwolenników TDP.

Jeden z internautów napisał do KTR: „Korzystanie z CBN jest niewłaściwe po tych wszystkich oszczerstwach, na jakie politycznie Cię narażano przez lata. Lekcja dla Ciebie i KCR garu: nie pal wszystkich mostów z ludźmi. Zawsze bądź dojrzały i stabilny. W ostatecznym rozrachunku jesteś człowiekiem.”

Tym, co naprawdę zaskoczyło wszystkich, był czas. Podczas gdy ED zabrał Kavitę na lotnisko, aby zabrać ją do Delhi, a ich lot nie dotarł jeszcze do Delhi, KTR przejrzał ten kilkuletni tweet Chandrababu Naidu, który pokazuje, jak oportunistyczna potrafi osiągnąć polityka.

READ  „Wszyscy to widzieliśmy”: protest przeciwko Xi Jinpingowi elektryzuje chiński Internet | Chiny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *