KTR spotyka się z krytyką za używanie Chandrababu Naidu!

Aresztowanie córki KCR i BRS MLC Kavithy przez Dyrekcję ds. egzekwowania prawa (ED) wywołało burzę w polityce Telangany. Kavitha została aresztowana przez policję sądową w Delhi w celu przesłuchania w związku ze sprawą dotyczącą prania pieniędzy, która będzie batalią prawną dla partii przed wyborami do Lok Sabha w Telanganie.

Jednak bezpośrednio po aresztowaniu Kavithy i napiętej atmosferze zamiar KTR wykorzystania Chandrababu Naidu do obrania za cel Narendry Modiego nie spodobał się zwolennikom TDP.

KTR zacytował tweet Chandrababu kilka lat temu, kwestionując niewłaściwe wykorzystanie CBI i ED. „Nie mógłbym ująć tego lepiej niż Chandrababu garu” – powiedział KTR.

Cały świat wie, że TDP sprzymierzyła się ostatnio z BJP podczas wyborów w AP, a próba KTR umieszczenia nazwiska Chandrababu w odcinku Kavitha w celu wybrania Modiego zdenerwowała zwolenników TDP.

Jeden z internautów napisał do KTR: „Korzystanie z CBN jest niewłaściwe po tych wszystkich oszczerstwach, na jakie politycznie Cię narażano przez lata. Lekcja dla Ciebie i KCR garu: nie pal wszystkich mostów z ludźmi. Zawsze bądź dojrzały i stabilny. W ostatecznym rozrachunku jesteś człowiekiem.”

Tym, co naprawdę zaskoczyło wszystkich, był czas. Podczas gdy ED zabrał Kavitę na lotnisko, aby zabrać ją do Delhi, a ich lot nie dotarł jeszcze do Delhi, KTR przejrzał ten kilkuletni tweet Chandrababu Naidu, który pokazuje, jak oportunistyczna potrafi osiągnąć polityka.

READ  Netanjahu ogłasza odroczenie izraelskich planów reformy sądownictwa wśród masowych protestów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *