Kyle Lowry, zawodnik Miami Heat, odchodzi z kontuzją ścięgna podkolanowego. 4 tryby gry w powietrzu

Atlanta – Strażnik Miami Heat Kyle Lowry Doznał kontuzji lewego ścięgna podkolanowego w trzeciej kwarcie zwycięstwa Hawks 111-110 w trzecim meczu w piątek wieczorem.

Mógł tylko obserwować z ławki, jak Atlanta, rozstawiona z numerem 8 w Konferencji Wschodniej, wyeliminowała dwucyfrowy deficyt i zremisowała 2-1 z pierwszej rundy rankingowej Heat w przegranej z siódmej serii serii pierwszej rundy. .

„Jestem zdenerwowany zatrzymaniem” Lowry powiedział ESPN, gdy wyszedł z State Farm Arena po meczu z zauważalnym utykaniem.

Lowry powiedział ESPN, że planuje poddać się całodobowej kuracji przed niedzielną czwartą grą. Zapytany, czy kontuzja mogła spowodować, że chybił w dowolnym momencie w trakcie trwania serii, wzruszył ramionami.

„Nie, jestem Wolverine”, powiedziała Laurie z krzywym uśmiechem, odnosząc się do postaci z komiksu X-Men znanej z nadludzkich mocy uzdrawiania.

Lowry odpadł z wynikiem 1:59 w trzeciej kwarcie, a Heat miał 13-punktową przewagę. już nie.

Hawks ukończyli ćwierćfinał z wynikiem 6:1, a następnie pokonali Miami 34-25 w czwartym meczu, aby przypieczętować sytuację trzema gardami. Tra Young (10 z jego 24 punktów na 4 miejscu), Bogdan Bogdanovic (dziewięć z jego 18 punktów na czwartym miejscu) i Dillon Wright (Pięć z jego 13 punktów na czwartej pozycji).

– Teraz wiem tylko, że to jej ścięgno podkolanowe – powiedział po meczu trener Heat, Eric Spoelstra, zapytany o Lowry’ego. „Ale nie wiem, jakie to poważne, a jutro dowiemy się więcej”.

Lowry miał tylko sześć punktów w 2 za 7 asyst i 5 asyst w meczu 3, ale zdobył najlepszy zespół plus minus plus 18 w 23 minutach spędzonych na boisku.

The Heat zaliczył 25 asyst w pierwszych 31 koszach w ciągu pierwszych trzech kwartałów (80,6%), ale asystował w zaledwie pięciu z 10 bramek z gry w czwartej kwarcie z Lowrym, gdy atak w Miami zamienił się w kilka rzutów z wyskoku w dal.

„Wiem, że kochamy tego gościa jako naszego głównego ochroniarza” – powiedział. Jimmy Butler, który miał 20 punktów, 10 zbiórek i 8 asyst, ale przegrał w meczu 3 potencjalne zwycięstwa. „Jeśli jest z nami, yippee-ki-yay. Jeśli nie, ktoś musi wkroczyć i zrobić swoje.

READ  Dyrektor generalny White Sox, Chris Getz, składa odważne oświadczenie – NBC Sports Chicago

— To bardzo trudne. Ale w tej szatni mamy wystarczająco dużo, by spróbować zanieść do stołu to, co robi Kyle. Podda się leczeniu i zobaczymy, gdzie jest.