Kyle Schwarber zdobywa home run przeciwko Dodgersom

Filadelfia — Kyle Schwarber wyobrażał sobie takie chwile jako chłopiec na swoim podwórku wiele razy.

Remis, dwa mecze, dziewiąta inning…

„Nie idziesz tam, próbując osiągnąć swój cel”, powiedział Schwarber po piątkowym zwycięstwie 5: 4 nad Dodgersami na Citizens Bank Park. „Ale to zdecydowanie fajna rzecz, kiedy to się dzieje, ponieważ przenosi cię z powrotem do czasów, gdy byłeś dzieckiem. Kiedy toczysz bazy przed wypełnionym, wypełnionym stadionem, to jest to, po co żyjesz. To naprawdę fajne”.

Schwarber uderzył u siebie na prawe pole z dwoma outami w dziewiątej rundzie przeciwko leworęcznemu Dodgersowi Calebowi Fergusonowi, dzięki czemu Phillies odnieśli najwyższe w sezonie sześć zwycięstw z rzędu. Schwarber trafia 267 (8 na 30) z jednym dubletem, jednym potrójnym, czterema home runami, ośmioma RBI i 1,172 OPS w ośmiu meczach w tym miesiącu. Był to czwarty występ Homera w jego karierze i pierwszy od kwietnia 2021 roku.

Schwarber miał kolejną chwilę na podwórku wcześniej tego dnia. Odbył wczesny trening odbijania przeciwko ojcu kolegi z drużyny, Cody’emu Clemensowi, Rogerowi Clemensowi, który rzucił Liamem, synem Schwarbera i Nicka Castellanosa.

„Aby móc powiedzieć, że pokonałeś BP z Rogerem Clemensem” – powiedział Schwarber. Powiedziałem Cody’emu: „Musi się przygotować na jutro”. Lepiej upewnij się, że tak będzie dziś wieczorem. To pocisk, prawda? Dostałem Andy’ego Pettitta przed wiosennym treningiem, kiedy byłem w Team USA [for the World Baseball Classic]. To są wspaniałe rzeczy do zrobienia. To są świetni w grze”.

Schwarber dwukrotnie uderzył Clemensa i po pierwszym wygłosił niezłą bzdurę. dlaczego nie? Rocket to Rocket, nawet jeśli od 2007 roku nie rzucał piłki w wielkich ligach.

„To sprawia, że ​​idzie naprawdę szybko,” powiedział Clemens z uśmiechem.

„Jeśli możesz to zrobić, trochę się zabawić, trochę rywalizacji, trochę miłej rozmowy, ale na koniec dnia również należy podziękować” – powiedział Schwarber. „To było takie fajne”.

Schwarber wszedł w pierwszej rundzie przeciwko Dodgersom i potroił się w trzeciej, odrywając piłkę od ściany narożnej na lewym środkowym polu. Piłka została kopnięta w kierunku środka pola, dając Schwarberowi szansę na ucieczkę.

„Myślałem, że będę jak JT [Realmuto]”- powiedział Schwarber, odnosząc się do biegu Realmuto w środku parku w grze 4 NLDS 2022. „Uderzyłem, zobaczyłem, jak się podbija i powiedziałem:„ Och, zaczynamy ”. [Third base coach] zakurzony [Wathan] Dał mi znak „w dół” i zacząłem naprawdę panikować. Tak, właśnie to miałem na myśli. Na szczęście szczęśliwie dotarliśmy na miejsce”.

Schwarber strzelił jedynego gola Bryce’a Harpera i zremisował mecz na 1-1. Szedł i strzelił gola w piątej rundzie po trzech rundach, dając Phillies prowadzenie 4-1.

Lewy obrońca Phillies, Ranger Suarez, miał kolejny świetny start, pozwalając na tylko jeden bieg w sześciu rundach. W ostatnich trzech startach ma ERA 1,83. The Dodgers zremisowali na siódmym miejscu w kolejnych rundach u siebie Mookie Bettsa i Freddiego Freemana, ale lewy obrońca Phillies Jose Alvarado i Gregory Soto zdobyli bezbramkowe odpowiednio ósme i dziewiąte rundy, co ostatecznie zakończyło się wybuchem Schwarbera.

„Podoba mi się jakość rakiet, które wkładasz” – powiedział Schwarber. „Jeśli chodzi o chodzenie lub dobry kontakt, wynik jest wynikiem. Oczywiście chcemy sukcesu i tym podobnych rzeczy. Cholera, każdy osiągnie 70 mil na godzinę zamiast 110 mil na godzinę, ale wtedy po prostu próbujesz wrócić do Jakość nietoperza.

Clemens najlepsze ramię do lodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *