Lakers vs Clippers Ostateczny wynik: czas poddać się w tym sezonie

Po przegranej pierwszych trzech meczach z rywalem na ringu, Clippers, z łączną łączną liczbą ośmiu punktów, Lakers W końcu uratowali swój najgorszy wysiłek, eliminując w czwartek 21 z innym zespołem z Los Angeles.

Porażka 132-111 jest siódmą porażką Lakers w ostatnich ośmiu meczach i czwartą z rzędu od czasu przerwy NBA All-Star. Oznacza to również, że numer jeden NBA przegrał teraz z inną drużyną Los Angeles za każdym razem, gdy grali ze sobą w tym sezonie.

Wszystkie cztery z tych porażek pojawiły się, mimo że Clippers brakowało jego najlepszego zawodnika w Kawhi Leonard, a trzy z nich przyszły wraz z Clippersami, w których brakowało również Paula George’a. Norman Powell, jeden z najlepszych graczy w obrocie w tym sezonie i jeden z najlepszych pozostałych elementów zdrowia Clippers, również odpadł z gry ze złamaną kością w stopie.

Tymczasem LeBron James i Russell Westbrook grali na każdej z tych czterech porażek.

Mimo wszystkich żartów o „teraz zaczyna się sezon”, które wielu z was czytało na Twitterze Harrisona Figena i Jacoba Rudda, Lakers 2021-22 pogorszył się do punktu, w którym nie warto nawet udawać, że w to wierzymy. je lol. Trudno powiedzieć, kiedy James i reszta drużyny przestali zwracać uwagę, ale dzisiejsza porażka jest najwyraźniejszym dowodem na to, że w tym sezonie rzucili się na ręcznik.

Może pijana twarz pierwsza się potknie W trakcie gry jak Arizona State Brothers po długiej nocy na Mill Street, ale czy ktoś myśli, że odniesie tam jakiś sukces? Dlaczego mielibyśmy zawracać sobie głowę inwestowaniem czasu i pieniędzy na oglądanie tych Lakersów, jeśli nie zależy im na tym, aby włożyć wystarczająco dużo wysiłku na boisku?

(Przykład tej ostatniej części: strumień TNT na moim telewizorze Roku został przerwany podczas pisania ostatniego akapitu. Nie sądzę, żebym zawracał sobie głowę ponownym ładowaniem.)

READ  3 klucze BYU Basketball do zwycięstwa nr 25 BYU 78-71 nad Baylorem nr 11

Oczywiście wielu z nas nadal będzie spędzać dużo czasu na obsesji na punkcie tego zespołu. Nie jestem tu, żeby to oceniać. Przez całe życie byłem fanem Lakersów, a „fan” jest akronimem od „fanatyka” – definiowanego jako ktoś, kto ma do czegoś dużo pasji – nie bez powodu. Będę dalej obserwował i śledził ten zespół, częściowo z powodu tego fanatyzmu, a częściowo dlatego, że SB Nation daje mi miesięczny czek za moją pracę w Silver Screen & Roll, który pomaga pokryć mój czynsz.

Ale jeśli chcesz odpuścić ten zespół i spędzić czas na robieniu fajniejszych rzeczy Dopóki lista nie zostanie naprawiona – znowu – to lato (żeby powiedzieć coś o Jakie zmiany mogą nadejść w recepcji), Ciebie też nie winię. To jasne, że LeBron James ścigał w tym sezonie, więc dlaczego nie pójść za jego przykładem?

Lub możesz spędzić sobotnią noc oglądając grę Lakers żołnierze złotego Stanu na ABC. Przesłanie informacji odbywa się o 17:30 czasu PST. Ale za tych z was, którzy planują weekend wokół tej gry bez żadnego zaangażowania finansowego, aby to zrobić, jesteście w moich modlitwach.

po więcej Lakers Mów głośniej, zasubskrybuj kanał transmisji na srebrnym ekranie i rzuć się ItunesA spotifyA Zszywacz lub podcast google. Możesz śledzić Austina na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *