Lakers vs Clippers Ostateczny wynik: czas poddać się w tym sezonie

Po przegranej pierwszych trzech meczach z rywalem na ringu, Clippers, z łączną łączną liczbą ośmiu punktów, Lakers W końcu uratowali swój najgorszy wysiłek, eliminując w czwartek 21 z innym zespołem z Los Angeles.

Porażka 132-111 jest siódmą porażką Lakers w ostatnich ośmiu meczach i czwartą z rzędu od czasu przerwy NBA All-Star. Oznacza to również, że numer jeden NBA przegrał teraz z inną drużyną Los Angeles za każdym razem, gdy grali ze sobą w tym sezonie.

Wszystkie cztery z tych porażek pojawiły się, mimo że Clippers brakowało jego najlepszego zawodnika w Kawhi Leonard, a trzy z nich przyszły wraz z Clippersami, w których brakowało również Paula George’a. Norman Powell, jeden z najlepszych graczy w obrocie w tym sezonie i jeden z najlepszych pozostałych elementów zdrowia Clippers, również odpadł z gry ze złamaną kością w stopie.

Tymczasem LeBron James i Russell Westbrook grali na każdej z tych czterech porażek.

Mimo wszystkich żartów o „teraz zaczyna się sezon”, które wielu z was czytało na Twitterze Harrisona Figena i Jacoba Rudda, Lakers 2021-22 pogorszył się do punktu, w którym nie warto nawet udawać, że w to wierzymy. je lol. Trudno powiedzieć, kiedy James i reszta drużyny przestali zwracać uwagę, ale dzisiejsza porażka jest najwyraźniejszym dowodem na to, że w tym sezonie rzucili się na ręcznik.

Może pijana twarz pierwsza się potknie W trakcie gry jak Arizona State Brothers po długiej nocy na Mill Street, ale czy ktoś myśli, że odniesie tam jakiś sukces? Dlaczego mielibyśmy zawracać sobie głowę inwestowaniem czasu i pieniędzy na oglądanie tych Lakersów, jeśli nie zależy im na tym, aby włożyć wystarczająco dużo wysiłku na boisku?

(Przykład tej ostatniej części: strumień TNT na moim telewizorze Roku został przerwany podczas pisania ostatniego akapitu. Nie sądzę, żebym zawracał sobie głowę ponownym ładowaniem.)

READ  Ryan Fitzpatrick opowiada historię swojego zdjęcia bez koszulki podczas playoffów Bills | Buffalo Rachunki Aktualności | NFL

Oczywiście wielu z nas nadal będzie spędzać dużo czasu na obsesji na punkcie tego zespołu. Nie jestem tu, żeby to oceniać. Przez całe życie byłem fanem Lakersów, a „fan” jest akronimem od „fanatyka” – definiowanego jako ktoś, kto ma do czegoś dużo pasji – nie bez powodu. Będę dalej obserwował i śledził ten zespół, częściowo z powodu tego fanatyzmu, a częściowo dlatego, że SB Nation daje mi miesięczny czek za moją pracę w Silver Screen & Roll, który pomaga pokryć mój czynsz.

Ale jeśli chcesz odpuścić ten zespół i spędzić czas na robieniu fajniejszych rzeczy Dopóki lista nie zostanie naprawiona – znowu – to lato (żeby powiedzieć coś o Jakie zmiany mogą nadejść w recepcji), Ciebie też nie winię. To jasne, że LeBron James ścigał w tym sezonie, więc dlaczego nie pójść za jego przykładem?

Lub możesz spędzić sobotnią noc oglądając grę Lakers żołnierze złotego Stanu na ABC. Przesłanie informacji odbywa się o 17:30 czasu PST. Ale za tych z was, którzy planują weekend wokół tej gry bez żadnego zaangażowania finansowego, aby to zrobić, jesteście w moich modlitwach.

po więcej Lakers Mów głośniej, zasubskrybuj kanał transmisji na srebrnym ekranie i rzuć się ItunesA spotifyA Zszywacz lub podcast google. Możesz śledzić Austina na Twitterze pod adresem Umieść tweeta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *