Łatki Nintendo Tears of the Kingdom’s Duplikacja Usterki

Mnóstwo linków

zdjęcie: Nintendo | Kotaku

Nintendo właśnie zaktualizowało The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears do wersji 1.1.2 i chociaż oficjalne informacje o łatce firmy nie wspominają o tym, użytkownicy zgłosili, że usunięto kilka notorycznych (i przydatnych!) usterek iteracji gry.

Jak nas poinformowano, Znaleziono kilka metod dla graczy Aby łatwo uzyskać dostęp do wielu zasobów i przedmiotów w grze, a nawet ulepszenia stosuale wygląda na to, że przynajmniej część z nich zniknęła w ramach łatki.

Pamiętaj tylko o oficjalnych uwagach Nintendo:

Wersja 1.1.2 (wydana 25 maja 2023 r.)

Poprawki błędów audio

– Naprawiono problem z odtwarzaniem dźwięku z bardzo dużą głośnością w pewnych okolicznościach.

Dodatkowe poprawki

– Naprawiono błąd w głównej misji „Akcja kamery w głębinach”, przez który gracze nie mogli przejść dalej niż określony punkt. Pobranie aktualizacji pozwoli graczom kontynuować grę poza tym punktem.

– Rozwiązano kilka problemów, aby poprawić wrażenia z gry.

Każdy, kto jest przyzwyczajony do niejasnych informacji o łatkach Nintendo, nie będzie tym zaskoczony, ale linia „wiele problemów rozwiązanych w celu poprawy wrażeń z gry” z pewnością może obejmować wiele rzeczy.

Użytkownicy zgłaszają się w tym wątku Reddit Wiele usterek w duplikacji już nie działało, a nasze wewnętrzne testy wykazały, że dotyczyło to w szczególności szybowania.

Ponieważ wygląda na to, że każdego dnia odkrywanych jest coraz więcej tych błędów, nie wiemy jeszcze, czy zostały wyłapane wszyscy Niektóre z nich zostały załatane lub jeśli w grze nadal istnieją jakieś niewykryte kłamstwa, które czekają na wykorzystanie. Ale jeśli korzystanie z tych obejść ułatwiło ci życie i chcesz nadal to robić, możesz chcieć wyłączyć automatyczne aktualizacje konsoli/gry, jeśli nadal masz na to czas (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś przeczytałeś w tym, możesz być za późno, przepraszam!)

READ  Microsoft właśnie zmienił najbardziej kontrowersyjny projekt systemu Windows 11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *