„Lato, które stałam się piękna” [Spoiler] Biseksualiści w serialu amazon

Ostrzeżenie: poniższe zawiera spoilery dla Lato, w którym stałaś się piękna Sezon 1. Kontynuuj na własne ryzyko!

Jedna z największych zmian w Lato, w którym stałaś się pięknaJej przejście od powieści do serialu telewizyjnego obejmuje postać Jeremiah Fisher (w tej roli Gavin Casalegno), jeden z dwóch braci walczących o serce 16-letniej Isabel „Billy” Conklin (Lola Tong).

W dramacie YA w Prime Video (który miał premierę w piątek ze wszystkimi siedmioma odcinkami) Jeremiah był płynny seksualnie w porównaniu do swojego odpowiednika z książki. W odcinku 2 odniósł się do wszystkich dziewczyn A Chłopcy w klubie wiejskim przed nim, a później opisują siebie jako zaloty równych szans.

Moje podejście do tej edycji było następujące: Jak mam opowiedzieć historię w 2022 roku? Jak by to wyglądało? Jak to zmieni? Współprowadząca je Jenny Han, która napisała te powieści, powiedziała TVLine: „Myślę, że może gdybym pisała tę powieść dzisiaj, mogłabym dokonać tego wyboru, ponieważ myślę, że zawsze był postacią, dla mnie jest naprawdę zadowolony z siebie, naprawdę wygodna w Jego cerze, ekstrawertyczna i otwarta na eksplorację. Myślę, że jest to bardziej odzwierciedlenie dzisiejszej i współczesnej młodzieży oraz sposobu, w jaki postrzegają seksualność jako znacznie szersze spektrum”.

Han dodaje, że biorąc pod uwagę, że jest tylko uczniem liceum, Jeremiah wciąż bada swoją seksualność i nie jest gotowy, by zostać zidentyfikowanym jako biseksualny. „Chciałbym powiedzieć [he’s] płyn płciowy. Jest młodym mężczyzną, który zastanawia się, gdzie to wszystko leży i nie zaznał jeszcze zbyt wiele miłości. Han wyjaśnia, że ​​wciąż jest za wcześnie w tej podróży.

I chociaż Jeremiah jest seksualnie płynny w tej wersji historii, centralny trójkąt miłosny w książkach Bly’a, Jeremiaha i drugiego brata Fishera, Conrada (Christopher Breney), nadal jest „nienaruszony” w serialu, mówi Hahn. „Czuję, że wszystkie postacie są takie same” — zauważa.

READ  5 debiutów na WWE Money In The Bank 2024

Lato, w którym stałaś się piękna Fani, co myślicie o premierze? Oceń to poniżej, a następnie kliknij komentarze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *