Władze twierdzą, że przy rosnących cenach gazu złodzieje kradną benzynę wartą tysiące dolarów na sprzedaż

Teraz, według władz, złodzieje pompują paliwo warte tysiące dolarów ze stacji benzynowych i sprzedają je na czarnym rynku.

Według Departamentu Policji w Wirginii, dwóch mężczyzn zostało aresztowanych w związku z kradzieżą benzyny wartej tysiące dolarów ze stacji benzynowej Virginia Beach Citgo.

Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo po zauważeniu niezwykłej liczby osób pompujących gaz i gromadzących się w zamkniętym wówczas Citgo, Nowa wersja człowiek ogłaszający.

W oświadczeniu stwierdzono, że funkcjonariusze wykryli użycie urządzeń do nielegalnego pozyskiwania gazu z pomp oraz osoby sprzedające gaz po niższej cenie.

W oświadczeniu stwierdzono, że „ogłosili operację również w mediach społecznościowych”.

W oświadczeniu stwierdzono, że oskarżonym zarzuca się kradzież, zmowę i posiadanie narzędzi do włamań. Władze twierdzą, że trwa dochodzenie.

Spółka zależna CNN WESH W ORLANDOCloud na Florydzie, policja z pobliskiego obszaru St. Cloud poinformowała, że ​​szuka dwóch osób, które, jak mówią, ukradły ponad 1000 galonów paliwa ze stacji benzynowej, używając, jak sądzi policja, dużego zbiornika przy łóżku służącego do przechowywania paliwa.
Spółka zależna CNN KVVU w Las VegasWedług władz, wysoce zmodyfikowane pojazdy są wykorzystywane do kradzieży dziesiątek tysięcy galonów galonów z lokalnych stacji benzynowych.
Oraz w Greenville w Południowej Karolinie, filii CNN Raporty WHNS Policja dokonała kilku aresztowań za kradzież gazu. Władze uważają, że skradziono tysiące dolarów w paliwie.
Prezydent Joe Biden wezwał kierownictwo firmy naftowej do: spotkanie w przyszłym tygodniu Aby omówić rosnące ceny gazu.
READ  Problemy z biletami i pasami bagażowymi powodują duże opóźnienia na lotnisku w Austin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *