LeBron James mówi, że nie ma żadnego związku z legendą Lakersów

James Lebron Prześcignie Kareema Abdula-Jabbara, zdobywając najwięcej punktów w historii NBA w tym sezonie.

Kiedy to zrobi, będzie szczęśliwy, jeśli ktoś inny będzie właścicielem płyty.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ SPORTÓW NA FOXNEWS.COM

LeBron James z Los Angeles Lakers przygląda się podczas meczu z New Orleans Pelicans na Crypto.com Arena 1 kwietnia 2022 r. w Los Angeles.
(Adam Pantozzi/NBAE przez Getty Images)

Zapytano Jamesa, czy miał jakieś „myśli” i czy ma z nim coś wspólnego. Legenda Lakersów. Jego odpowiedź była krótka i rzeczowa.

„Bez myśli, bez związków” powiedział we wtorek.

Pandemia COVID-19 nadwyrężyła jakikolwiek związek, jaki kiedyś mieli James i Abdul-Jabbar. Mniej więcej w tym czasie w zeszłym roku Andrew Wiggins oświadczył, że nie dostanie szczepionki COVID-19 (ma i żałuje)

Po tym, jak kolega z drużyny Golden State Warriors Wiggins, Draymond Green, powiedział, że to nie jego miejsce na proszenie Wigginsa o zaszczepienie się, James stanął po stronie Greena.

W grudniu podzielił się memem trzech superbohaterów Spider-Mana wskazujących na siebie. Jeden nazywał się Covid, drugi grypa i trzecie przeziębienie, napisał James w jego podpisie na Instagramie„Pomóż mi ludzie.”

Otwartość Jamesa na wirusa irytowała Abdul-Jabbar, który „Wstydź się”.

„Jak wynika z niektórych komentarzy dopingujących post LeBrona, wspiera on osoby, które nie są szczepione, co pogarsza sytuację wszystkich. [us] Co gorsza, opóźniając nasze zdrowie i ożywienie gospodarcze”, pisał wówczas Abdul-Jabbar. „CDC donosi, że osoby nieszczepione są 9 razy bardziej narażone na hospitalizację i 14 razy częściej umierają z powodu Covid niż osoby zaszczepione. . Liczba ta była 20 razy wyższa w porównaniu z osobą, która otrzymała zastrzyk przypominający. Publikując anonimowy mem, LeBron zachęcił do wahania się nad szczepieniami, które zagraża życiu i źródłom utrzymania”.

Kareem Abdul-Jabbar uderza LeBrona Jamesa za „niedoinformowany” mem Covid

Pomimo trudności Jamesowi zajęło trochę czasu, zanim uporał się z rekordem, który został ostatnio pobity 5 kwietnia 1984 r.

„Siedzenie tutaj i świadomość, że jestem o krok od pobicia najbardziej poszukiwanego rekordu w NBA, rzeczy, o których ludzie mówili, że nigdy nie zrobię, myślę, że to dla mnie bardzo pokorne. Myślę, że to super. , oczywiście Kareem przekazał mu kilka moich pomysłów i kilka rzeczy, którymi się zajmuję. Była różnica, ale słuchaj, na koniec dnia możesz być zdyszany jako facet w tym samym mundurze, – powiedział James.

„Facet, który był podstawą tej serii z Magic [Johnson]świetna gra [James Worthy] Będąc facetem, który był tam przez tyle lat, zwłaszcza w latach 80., i robił tak wiele od podstaw, myślę, że to super głupie nawet być w tej rozmowie.

Legendy NBA Shaquille O'Neal, Bob McAdoo, LeBron James, Magic Johnson, James Worthy, Jerry West i Kareem Abdul-Jabbar w lutym.  19, 2022 pozują do zdjęcia podczas NBA All-Star Weekend w Rockets Mortgage Fieldhouse.

Legendy NBA Shaquille O’Neal, Bob McAdoo, LeBron James, Magic Johnson, James Worthy, Jerry West i Kareem Abdul-Jabbar w lutym. 19, 2022 pozują do zdjęcia podczas NBA All-Star Weekend w Rockets Mortgage Fieldhouse.
(Nathaniel S. Butler/NBAE przez Getty Images)

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

James potrzebuje 1326 punktów, aby ustanowić nowy rekord. W każdym sezonie łamał ten znak, ale w latach 2020-2021 często doznawał kontuzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *