Leonardo DiCaprio i Camila Morrone podobno zerwali dwa miesiące po jej 25. urodzinach

Po czterech latach razem Leonardo DiCaprio A Camila Moroni Nazwałem to rzuceniem palenia. Podczas gdy rozstanie celebrytów Zdarza się to cały czas, internet wariuje z tego powodu, a nie ze zwykłego powodu złamanego serca. Długi internetowy żart, że DiCaprio nie umawia się z kobietami po 25. roku życia, staje się bardziej wiarygodny, ponieważ on i Moroni Rozstali się dosłownie dwa miesiące po jej urodzinach.

model i Tytaniczny Gwiazda zadebiutowała w 2017 roku, wywołując kontrowersje ze względu na 23-letnią różnicę wieku. Niemniej jednak para wydawała się super zakochana, gdy byli widziani publicznie. (szczególnie podczas Podwójny wyjazd do Francji z matką!) Wielu myślało, że Morrone będzie inny, Ze źródłem mówiącym E! Aktualności, „Leo zaaklimatyzował się w swoim życiu domowym z Kami, w przeciwieństwie do całego czasu, który spędzał ze swoimi dziećmi… Naprawdę kocha swoje życie z nią i są o wiele bardziej niż kiedyś”.

Więcej od SheKnows

Jednak niestety tak nie było. A czas jest trochę niezręczny, delikatnie mówiąc.

Jeśli nie wiesz, w Internecie jest ciągły żart, że Maksymalny wiek dla randek DiCaprio to 25 lat, A ta wiadomość z pewnością to podsyca. Wykres Reddit wykonany na grupie r/dataisbeautiful wykazał, że data cięcia DiCaprio to zawsze 25 lat, co oznacza, że ​​każdy poważny związek, jaki miał z kobietami lub młodszymi niż 25 lat. Wykres pokazuje, jak on i Gisele Bundchen zerwali, gdy miała 23 lata, on i Bar Rafaeli zerwali, gdy po pięciu latach skończyła 25 lat, i tak dalej.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Jak można się spodziewać, wykres jest Wróć do rund na Twitterze, kiedy rozmawiamy.

Zanim pójdziesz, kliknij tutaj Zobaczyć sławnych mężczyzn, którzy rutynowo spotykają się z kobietami o połowę młodszymi.

Leonardo DiCaprio, Kelsey Grammer

Leonardo DiCaprio, Kelsey Grammer

Galeria startowa: Dan Cook, Leonardo DiCaprio i bardziej znani mężczyźni, którzy rutynowo spotykają się z kobietami o połowę młodszymi od nich

READ  Coachella Festival 2022 – NA ŻYWO: wszystkie aktualizacje z drugiego dnia, gdy Billie Eilish trafia na pierwsze strony gazet

Najlepsze z SheKnows

zapisać się na Biuletyn informacyjny.
Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na FacebookA ŚwiergotA Instagram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.