Liderzy strzelili do trzeciej linii defensywnej trenera Sama Millsa i zmodernizowali Jeffa Zgonina

Zawieszenie

Trener Ron Rivera ogłosił, że we wtorek rano kapitanowie Waszyngtonu zwolnili trenera linii defensywnej Sama Millsa. Czas był zaskakujący – Rivera nigdy nie zwolnił swojego trenera podczas obozu treningowego – a Rivera powiedział, że podjął decyzję nie z powodu słabego występu linii defensywnej w zeszłym sezonie, ale z powodu tego, co zobaczył podczas obozu treningowego poza sezonem.

„W filozofii było niewiele różnic” – powiedział, odmawiając podania szczegółów. „[This was because of] coś, co zauważyłem, i [I] Po prostu czułem, że to… musi być zrobione.”

Jeff Zgonina, asystent trenera linii defensywnej od 2020 roku, został awansowany na miejsce Millsa.

W ciągu dwóch pełnych sezonów Millsa passa gwiazd nie spełniła oczekiwań. Kontuzje i brak dyscypliny uszkodziły jednostkę, a na początku zeszłego sezonu Rivera skrytykował Chase Younga i Sweeta Monteza za to, że nie konsekwentnie wypełniali swoich obowiązków, ponieważ dobra passa walczyła o wytworzenie presji i powstrzymanie przeciwnych pomocników.

W weekend Rivera zwolnił Millsa z praktyki, aby mógł pojechać do Canton w stanie Ohio na Jego ojciec został pośmiertnie uhonorowany w Galerii Sław Pro Football. W poniedziałek Mills wrócił i trenował swoją grupę. Następnego dnia Rivera zwolnił go przed treningiem drużynowym o 9 rano.

Rivera powiedział, że nie konsultował się z graczami przed podjęciem decyzji. Powiedział, że „bardzo trudne, bardzo trudne” było oddzielenie Millsa, który spędził pierwsze 15 lat swojej kariery w Carolina Panthers i pracował z zespołem Carolina Rivera w latach 2011-2019. Wśród pierwszych spotkań Rivery z Waszyngtonem W styczniu 2020 r.

Krótko po nominacji Rivery koordynator obrony Jacques del Rio Zmieniono wykres Washington z 3-4 do 4-3. Oznacza to, że linia defensywna zmieniła techniki, stosując bardziej agresywne podejście na boisku. Niektórzy gracze nie zgadzali się co do tego, która metoda była najlepsza, a która powodowała tarcia, według trzech osób zaznajomionych z sytuacją.

READ  Rome Odunze dał występ w NFL Combine, a potem zrobił coś rzadko spotykanego

Dwie osoby powiedziały, że passa wypadła słabo w 2021 roku, gracze pozostali podzieleni, a Mills miał problemy z przejęciem kontroli nad pokojem. Napięcia nasiliły się w grudniu. W drugim kwartale przegranej w Dallas, Mills powiedział Daronowi Payne’owi, aby zszedł z boiska dla Tima Settle’a, ale Payne odmówił. Później, na uboczu, obrońca Jonathan Allen zaatakował Payne’a, dźgnął Allena, a Allen zamachnął się na Payne’a – chociaż Mills położył między nimi rękę.

Na początku poza sezonem, kiedy Rivera spotkał się z każdym ze swoich trenerów, powiedział Millsowi, że potrzebuje więcej passy, ​​powiedziała jedna osoba. Waszyngton również zmienił załogę – Ioannidis i Settle odpadli, Fedarian Mattis wygrał w drugiej rundzie – ale na początku sierpnia to nie wystarczyło. Rivera postanowił dokonać kolejnej zmiany przed swoim kluczowym trzecim rokiem.

Po rozmowie z Millsem Rivera poznał Zgoninę, a następnie pracowników liniowych. Po sześciu latach w Waszyngtonie Allen powiedział „tam… [are] Niewiele rzeczy mogłoby mnie zaskoczyć”, ale jednym z nich był moment strzelaniny Millsa. Powiedział, że „nie miał pojęcia”, że to się zbliża.

„Pod koniec dnia to smutne” – powiedział Allen. „Trener Sam i ja szliśmy naprawdę dobrze. Naprawdę robiliśmy pewne postępy jako jednostka defensywna. To NFL. Ludzie muszą po prostu pamiętać, że to świetna gra, ale to straszna praca. „

Podczas treningu Zgonina prowadził ćwiczenia z linii defensywnej. 52-letnia Zgonina jest trenerem, który jest głośniejszy i bardziej widoczny niż Mills. Często był słyszany z daleka, a dzień wcześniej w obozie, podczas treningu, rzucał przepustki dla nawigatorów, aby ćwiczyć uderzanie, gdy przypadkiem to ułatwiał.

„To był mały rzut”, wykrzyknął, deprecjonując siebie.

Na boisku we wtorek defensywna Hall of Fame asystowała Warrenowi Sappowi, a niedawno emerytowana ikona franczyzy Ryan Kerrigan asystowała Zgoninie. Rivera powiedział, że czas był przypadkowy – Kerrigan śledziła trenerów od kilku tygodni, a Sapp pomagał zespołowi w treningu poza sezonem – i że obaj byli zawodnicy pozostaną w swoich nieformalnych rolach doradczych. Brent Wesselmayer, asystent defensywnego obrońcy/trenera niklu, będzie asystował w końcówkach.

READ  Po powolnym starcie Nick Gordon ponownie naciska sprzęgło, gdy Bliźniacy wygrywają w 12

Jedną z największych różnic między Millsem a Zgoniną jest to, że Mills przestał grać w piłkę po studiach i kontynuował grę w Zgoninie. W 1993 roku Zgonina odszedł z Purdue do NFL i przez 17 sezonów grał w siedmiu drużynach, w tym w 1995 roku, ojcu koleżanki Carolina Mills. Zgonnina przeszedł na emeryturę po sezonie 2009, karierę trenerską rozpoczął w 2013 roku i pracował jako trener linii defensywnej w San Francisco. w 2017 i 2018 roku. Został zwolniony w styczniu 2019 roku i siedział poza sezonem przed powrotem na treningi w Waszyngtonie.

Podczas otwierającej konferencji prasowej Zgonina wydawał się zszokowany – „Obudziłem się dziś rano i nie miałem pojęcia” – powiedział – i zbagatelizował pomysł, że gra w NFL mu pomoże. Powiedział, że schemat liderów się nie zmieni, technologie się nie zmienią, a on nie.

„Przyjechałem tutaj, aby pomóc wygrać mistrzostwo i to jest główny cel” – powiedział. „Nic nie zmieniam. Jestem tym, kim jestem. Zobaczysz to, co widziałem w ciągu ostatnich kilku tygodni, w ciągu ostatnich dwóch lat”.

Ale Zgonina przyznała, że ​​trudno było zobaczyć zwolnienie Millsa.

„To zawsze jest trudne” – powiedział. „[Mills] on jest przyjacielem; Zawsze będzie przyjacielem. Znam go prawie całe życie, bo grałem z jego tatą, więc jest ciężko. Ale też mam pracę do wykonania, ponieważ on miał pracę do wykonania. Musimy iść naprzód”.

Wkład w opracowanie tego raportu wnieśli Nikki Gapvala i PJ Morales.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *