Sztab szkoleniowy Lakers naciskał, aby poradzić sobie z Russellem Westbrookiem w terminie, zgodnie z raportem

usatsi

Nikt nie jest powiązany z Los Angeles Lakers Wydaje się być zadowolony Russell Westbrook ekspertyza. Magic Johnson – który nadal ma wpływy w organizacji, mimo że nie pracuje już dla niej oficjalnie –Powiedział To może być najgorsza transakcja w historii zespołu. Westbrook sam narzekał O tym, jak traktowali go jego fani. Raporty wskazywały, że istnieją Gracze w drużynie Czułem, że zespół musi się przenieść…może w tym gwiazdy James Lebron A Antoniego Davisa. A teraz, według Bill Oram, zawodnik lekkoatletyczny, Sam AmecSztab szkoleniowy zespołu podobno również naciskał na zawarcie umowy z Westbrook w terminie.

Westbrook publicznie skrytykował tych pracowników. Trener Lakers, Frank Vogel, wycofał Westbrooka z kilku meczów pod koniec czwartej kwarty. Handel w końcu nie doszedł do skutku. Lakers podobno omawiali umowy z Rakiety Houstonale nie byli skłonni rezygnować za to z dużego projektu kapitałowego John Wallktóry nie grał w tym sezonie.

Teraz sztab szkoleniowy i Westbrook muszą pracować nad niekomercyjnymi konsekwencjami. Podobno w organizacji podjęto starania o: Vogel do ławki WestbrookAle on zaprzeczył, zgodnie z tym, co zostało zgłoszone. To ironia losu, biorąc pod uwagę ten raport i nie jest jasne, jak długo Westbrook pozostanie w początkowym składzie.

Frustracja personelu z nim ma sens. Westbrook połączył siły z Jamesem i Davisem, dwiema supergwiazdami, które korzystają z dużej części nieruchomości. Jego największą szansą na przyczynienie się do tego zespołu było trzymanie się obrony, wykonywanie sprytnych uderzeń i ograniczanie inwersji. Nie zrobił żadnej z tych rzeczy, a podobno on i Vogel Miał napiętą konfrontację Podczas ostatniej sesji filmowej.

Wydaje się, że wszystkie wiadomości dotyczące pozycji Westbrooka w organizacji były ostatnio negatywne. Drużyna z pewnością będzie starała się zastąpić najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu, ale na razie obie drużyny trzymają się razem przez co najmniej kolejny miesiąc.

READ  Imponuje Tua Tagovailoa „Laser Focused” HC Mike McDaniel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *