Lizzo wyjaśnia, że ​​nie odchodzi z branży muzycznej, po prostu „daje negatywną energię”

  • Napisane przez Brandona Drennona
  • wiadomości BBC

Źródło obrazu, Obrazy Getty’ego

Skomentuj zdjęcie,

Lizzo pojawia się na przyjęciu Oscarowym Vanity Fair 2024

Amerykańska gwiazda popu Lizzo zapewniła swoich fanów w poście w mediach społecznościowych, że w najbliższym czasie nie zejdzie z reflektorów.

„Odeszłam” – napisała w zeszłym tygodniu zdobywczyni nagrody Grammy, mówiąc, że ma dość ciągłego bycia celem w Internecie za jej wygląd i osobowość.

Ale w nowym filmie wyjaśniła: „Kiedy mówię„ rezygnuję ”, mam na myśli, że przestałam przejmować się jakąkolwiek negatywną energią”.

Gwiazda popu zbudowała swoją reputację na pozytywnym nastawieniu do ciała, ale została oskarżona o zawstydzanie ciała jednej ze swoich tancerek.

Piosenkarka, której prawdziwe nazwisko brzmi Melissa Vivian Jefferson, odrzuciła ten zarzut, a także inne oskarżenia, które postawiła w zeszłym roku w pozwie złożonym przez jej byłych tancerzy, oskarżających ją o molestowanie seksualne i tworzenie wrogiego środowiska pracy.

W poście na Instagramie zatytułowanym „I Quit” z 30 marca stwierdziła, że ​​„jest zmęczona znoszeniem bycia ciągniętym przez wszystkich w moim życiu i w Internecie”.

List nadszedł zaledwie kilka dni po występie w Nowym Jorku przed publicznością i trzema prezydentami USA.

Prawnik reprezentujący byłych tancerzy piosenkarki skrytykował decyzję o umieszczeniu Lizzo jako głównej gwiazdy wydarzenia wśród postawionych jej oskarżeń.

W nowym filmie opublikowanym we wtorek na Instagramie Lizzo starała się wyjaśnić sprawę.

„Nie zrezygnuję z radości mojego życia, jaką jest tworzenie muzyki i kontakt z ludźmi, bo wiem, że nie jestem sama” – powiedziała.

„W jakiś sposób nie jestem jedyną osobą, która cierpi z powodu tego negatywnego głosu, który wydaje się głośniejszy niż głos pozytywny”.

READ  Ujawniono wadę garderoby Katy Perry, Top 14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *