Lodowisko w Coachella autorstwa Franka Oceana, zanim zostało odwołane

Ekskluzywny

Franka Oceana

Oglądaj lodowisko na Coachella…

Och, co to może być

Franka OceanaWystęp na Coachelli pierwotnie miał obejmować lodowisko… i chociaż plany te zostały ostatecznie odrzucone, TMZ ma pierwsze spojrzenie na to, co mogło być.

Dostaliśmy zdjęcia i wideo z lodowiska Franka, które zostało ustawione około 50 metrów od głównej sceny, zanim wyłączył wtyczkę z wyszukanego występu.

TMZ.com

Zdjęcia pochodzą z próby lodowiska z poprzedniego wtorku Weekend na Coachelli 1 … a ludzie, którzy tam byli, mówią, że ochrona wokół lodowiska była dość ścisła, a Frank nie chciał wcześniej psuć niczego na temat zamrożonej grupy.

Wygląda fajnie… i może okazać się jednym z największych „co by było, gdyby” w historii Coachelli… ponieważ lodowisko nie znalazło się na planie Franka w niedzielę.

TMZ ujawnił tę historię… Frank Doznał kontuzji kostki na terenie festiwalu poprzedzającym jego pokaz, co spowodowało w ostatniej chwili zmiany, w tym lokalizację lodowiska.

Źródła zbliżone do produkcji powiedziały TMZ… że łyżwiarze, którzy ćwiczyli przed występem Franka, dowiedzieli się 3 godziny przed wejściem na scenę w niedzielę, że plany lodowiska zostały odwołane.

TMZ.com

Frank wystąpił ostatecznie bez lodowiska, spóźniając się o godzinę i prezentując to, co czuło wielu festiwalowiczów Kiepska wydajność.TMZ ujawnił tę historię… Frank wycofać się jako headliner w Weekend 2 w środę, powołując się na złamaną nogę i skręconą kostkę.

Powiedziano nam, że snowboardziści otrzymali w czwartek e-mail z informacją, że nie wystąpią w drugi weekend. Otrzymają wynagrodzenie tylko za miesiąc prób plus ćwiczenia i występ w 1 weekend.

To interesujące… Źródła podają, że Frank był bardzo miły, praktyczny i niesamowity w pracy przez pierwszą połowę miesięcznych prób poprzedzających Coachellę, ale mniej więcej w połowie wszystko się zmieniło i Frank stał się bardzo powściągliwy i siedział w róg. I nie wchodzić w interakcje z wykonawcami.

Och, co to może być. 😔
READ  Jak kolor wpłynął na zdrowie Kate Middleton

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *