Logan Paul zadziwia media społecznościowe swoim ruchem „Hawk Toah” podczas Smackdown WWE: „Nie ma mowy…”

Logan Paul zadziwił media społecznościowe swoim najnowszym ruchem „Hawk Tuah” podczas swojego ostatniego meczu WWE w piątkowy wieczór.

Logan Paul, gwiazda mediów społecznościowych i gwiazda WWE, postanowił poprawić sobie humor, krzycząc „Hawk Toah” w stronę Escobara podczas piątkowego wieczoru SmackDown.(X)

W jednym z odcinków „SmackDown” Paul walczył na żywo z Madison Square Garden i próbował pokonać Santosa Escobara, jednego ze swoich rywali. Dzieje się tak po tym, jak Liv Morgan niedawno odtworzyła wirusowy trend NFSW, który szturmem podbił internet.

Twoje życzenia pomogły Indiom zwyciężyć — przeżyj ponownie niesamowitą podróż Indii w Pucharze Świata T20. Kliknij tutaj

Otrzymawszy dwójkę zamiast kluczowej trójki, na którą liczył, Paul, wpływowy media społecznościowe i gwiazda WWE, postanowił poprawić sobie humor, krzycząc „Hawk twah” w stronę Escobara podczas Friday Night SmackDown.

Ostatecznie Paul przegrał mecz ze swoim byłym przeciwnikiem LA Knightem z powodu przewrotu.

W turnieju wzięli także udział dwaj gracze NBA Tyrese Haliburton i Jalen Brunson.

Paul, który jest obecnie aktualnym mistrzem Stanów Zjednoczonych w organizacji, pracuje w firmie nieprzerwanie od dwóch lat.

Logan Paul podkręca media społecznościowe

Hayley Welsh, nazywana Hock Tuah, to młoda kobieta, która w zeszłym tygodniu zyskała popularność w mediach społecznościowych po tym, jak zwróciła uwagę na zachowania seksualne.

W oryginalnym filmie Welch została zapytana, jak przeżyła rozstanie podczas wywiadu na ulicy w Nashville.

„Jedynym sposobem pokonania jednego jest poddanie się drugiemu” – zażartowała.

Kiedy rozmówczyni zapytała ją o „jeden ruch w łóżku, który za każdym razem doprowadza mężczyznę do szaleństwa”, odpowiedziała:

Odpowiedź Welcha na wątek NSFW wywołała poruszenie w mediach społecznościowych.

„Nie ma mowy, żeby @LoganPaul mógł nagrać „Hawk Tauh”” – stwierdził jeden z użytkowników mediów społecznościowych.

Inny skomentował: „Czy się potykam, czy Logan Paul dosłownie„ HAWK TUAH ”w WWE TV”.

READ  Jane Fonda mówi, że Robert Redford ma problem z kobietami

Trzeci użytkownik również zapytał: „Czy Logan Paul właśnie skierował „hak-toah” do Santosa?” Czwarty zapytał: „Czy to tylko ja, czy Logan Paul właśnie skierował do nas „Hook Toah”?”

Przeczytaj także: Kim jest dziewczyna Hock Toah? Dowiedz się o Hailey Welsh, popularnej celebrytce i o tym, jak najlepiej wykorzystuje swoją sławę

„Daily Mail” doniósł w swoim ekskluzywnym raporcie, że po jej oświadczeniach Welch i jej rodzina zostali odizolowani w małej wiosce w Tennessee. Jednak jej przyjaciele z małego miasteczka położonego 60 mil na południe od Nashville wznieśli wokół niej mur obronny, gdy przystosowuje się do nowej sławy.

W sobotę rano konto Welcha miało ponad 110 000 obserwujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *