Vermont Pizzeria została uznana przez New York Times za jedną z najlepszych restauracji w Stanach Zjednoczonych. Jak przejść

Vermont może nie jest znane z pizzy, ale ta popularna restauracja to nadrabia.

Opublikowane przez New York Times Lista 22 najlepszych miejsc na pizzę W środę w USA. Tillermanarestauracja i zajazd w Bristolu, małym miasteczku położonym około 45 minut od Burlington, została uznana za jedną z najlepszych.

Popularność pizzerii rośnie szybko. Tillerman zostanie otwarty w 2022 r., zastępując Inn at Baldwin Creek i Mary’s Restaurant po przejściu poprzednich właścicieli na emeryturę.

W nowej erze restauracja mieści się w XVIII-wiecznym gospodarstwie.

Co New York Times lubił na temat Tillermana

Bretta AndersonaAutor, który napisał sekcję poświęconą Tillermanowi, w artykule pochwalił właścicieli Jasona Kirmesa i Kate Barron, szefa kuchni Tillermana Kelseya Martina i zastępcę szefa kuchni Taylora Adamsa.

„Rustykalne udogodnienia — trzaskający ogień zimą, muzyka na żywo w nocy przy stodole latem — pozostają kluczowym elementem atrakcyjności tego miejsca” – powiedział Anderson.

Anderson mógłby również powiedzieć, że restauracja oferuje sezonową, chrupiącą pizzę.

Co powiedziała restauracja Tillerman

Pracownicy firmy Tillerman, której właścicielami są Jason Kirmes i Kate Baron, Opublikowano na Instagramie Opowiadali o tym, jak znaleźli się w artykule w „Timesie”, mówiąc, jak bardzo czuli się zaszczyceni, że znalazło się w tym artykule.

„Bardzo interesująco jest czytać o ewolucji czegoś tak wszechobecnego, trwałego i ukochanego jak pizza” – napisano w poście.

Post zawierał także pochwały dla sceny pizzy w Vermont, a także wyjaśnienie, w jaki sposób serwowany przez nich jedzenie wzbogaca każdy aspekt doświadczenia Tillermana.

„W naszą ofertę włożyliśmy wiele przemyśleń i troski, wiele z nich za kulisami, ludzie ciężko pracujący – zawsze wszystko zależy od naszego zespołu, dzięki któremu to wszystko jest możliwe” – powiedziała.

Sklep Tillerman znajduje się pod adresem 1868 N 116 Rd, Bristol, Vermont 05443. Jest zamknięty od soboty do wtorku i otwarty przez resztę tygodnia. Godziny pracy są od 16:30 do 20:00

READ  Giełdy spadają z powodu napięć na Bliskim Wschodzie, ceny obligacji rosną: rynki się zamykają

Ren Velasco jest znanym dziennikarzem. Można się z nią skontaktować pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *