Logitech chce, abyś nacisnął nowy przycisk AI

Być może przyszłe komputery wyposażone w sztuczną inteligencję będą miały nie tylko klawisz Copilot na swoich klawiaturach, ale Logitech oferuje również własny sposób wywoływania ChatGPT. Nazywa się Logi AI Prompt Builder i będzie używać dedykowanego przycisku na myszy lub klawiaturze.

Logi AI Prompt Builder nie tylko udostępnia chatbota, ale także predefiniowane „przepisy”, które pomogą Ci je również odebrać. Po przypisaniu przycisku AI do myszy Logitech mogę poprosić ją o „przeredagowanie” akapitów tekstu, przekształcenie ich w wypunktowanie, skrócenie ich i zwięzłość lub dopasowanie określonej liczby słów. Kolejny przepis, który pomógł mi podsumować komunikaty prasowe. Ponieważ płacę za ChatGPT Plus, przygotowałem kolejny przepis na utworzenie obrazu.

Kreator podpowiedzi Logi AI umożliwia odpowiadanie na wiadomości e-mail poprzez naciśnięcie przycisku myszy firmy Logitech
Zrzut ekranu: Emilia David/The Verge

Wygląda na to, że narzędzie Prompt Builder może być naprawdę przydatne. Aby z niej korzystać, musiałem jednak kupić nową mysz Logitech, ponieważ mój osobisty Logitech M557, który kupiłem w 2022 roku, uznano za zbyt stary, aby współpracować z oprogramowaniem. Dziwne było też to, że włączało się tylko wtedy, gdy nie korzystałem z żadnego okna przeglądarki. (Zamiast tego korzystam z karty ChatGPT w mojej przeglądarce internetowej, ponieważ w ten sposób nie muszę klikać poza przeglądarką.)

Użytkownicy mogą wybrać, jak chcą wyglądać monit.
Logitech

Logitech będzie także sprzedawać co najmniej jedną mysz z dedykowanym przyciskiem AI, którego nie trzeba będzie przypisywać do jej natychmiastowego twórcy: mysz M750 w wersji AI z przełącznikiem w kolorze turkusowym, umożliwiającym natychmiastowe włączenie. Będzie dostępny wyłącznie w USA i Wielkiej Brytanii w cenie odpowiednio 49,99 dolarów lub 54,99 funtów. Nie potrzebujesz specjalnej edycji myszy AI, ale potrzebujesz urządzenia Logitech, ponieważ generator podpowiedzi stanowi część dołączonego oprogramowania Logi Options+.

READ  WordPerfect wciąż istnieje, nowa wersja została wydana w 2021 r.

Obecnie Logi AI Prompt Builder działa tylko z ChatGPT i w momencie uruchomienia rozumie tylko język angielski. Logitech powiedział, że pracuje nad połączeniem go z innymi chatbotami.

Ostatecznie wydaje się, że jest to dla Logitecha sposób na sprzedaż większej liczby urządzeń peryferyjnych Logitech i prawdopodobnie nie jest jedyną firmą, która ma taki pomysł. Kiedy nadejdzie czas, gdy wszystkie komputery będą miały przyciski AI do pojedynków, który przycisk wciśniesz, aby zadać pytanie chatbotom?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *