Premiera nowej gry na PS5 jest wczesna, zaskakując fanów i jej twórców

niespodzianka! Super skrzydełka 2, symulator lotu oparty na misjach, dostępny wcześniej na PC i Meta Quest, jest teraz dostępny na PlayStation 5 i PSVR2. Fani, którzy byli podekscytowani możliwością zagrania w kontynuację na konsoli Sony, nie mieli pojęcia, że ​​gra ma dzisiaj premierę. Okazuje się, że programiści nie byli tego świadomi i teraz próbują dowiedzieć się, co się stało.

25 stycznia Super skrzydełka 2 Został wydany na PSVR2. Wcześniej twórcy gry —Bit Planet Games—potwierdził Planowane jest wydanie wersji latającej gry na goglach PlayStation VR. Początkowo okno wydania było ustawione na Gdzieś pod koniec 2023 roku. Ale tak się nie stało. Jednak gdy wczoraj wieczorem gra nagle pojawiła się na PSN, wielu fanów, którzy ją śledzili, przypuszczało, że twórcy porzucili symulator lotu kilka tygodni po pierwotnie zaplanowanej premierze PSVR2. Ale nie taki był plan.

26 styczniatwórcy potwierdzili, że premiera gry była dla nich całkowitym szokiem, pisząc: „Shadowfall Super skrzydełka 2 Dzisiaj na PSVR2 nie było tego na karcie bingo na rok 2024, ale cóż, oto jesteśmy.

W odpowiedzi W przypadku kogoś, kto pytał, czy nie powinien kupić i zainstalować gry, Bit Planet wyjaśnił, że wydanie było „nieoczekiwane” i że zawierało pewne „stosunkowo drobne problemy”, które zostały już naprawione w łatce, która miała zostać wypuszczona wraz z grą ale teraz zostanie wydany po kilku dniach.

Czy przypadkowo uruchomiłeś Sony? Super skrzydełka 2 wczesny?

Kotaku Rozmawiał z Bit Planet i zapytał, co się stało. Czy był to błąd ze strony Sony, jak przypuszczali niektórzy w Internecie?

„Nie sądzimy” – powiedział mi Pete Planet. „Nie wiemy, co się stało. Może to być coś, co zrobiliśmy lub czego nie zrobiliśmy. Po prostu nie wiem (jeszcze). Powiem, że nie uważamy, że Sony wypuściło grę przez pomyłkę.

READ  Obecnie testujemy Nvidię RTX 4090 – pokażmy, jak ciężki jest

W poście na Reddicie jeden z twórców gry potwierdził, że nie wie, co się stało, ale zasugerował, że być może nie zaktualizował informacji o dacie premiery na backendzie PSN.

„Ustalamy szacunkową datę premiery na 2 września i cóż, spójrzcie, co się stało. Uważam jednak, że istnieje zupełnie osobna sekcja zawierająca rzeczywiste daty premiery, które zostały ustalone pod koniec ubiegłego roku i nie zostały zaktualizowane. Programista na Reddicie.

Po Kotaku Skontaktowałem się z programistą, BitPlanet Opublikował nowy tweet Wyjaśniając sytuację, dodał: „Pozytywną stroną jest to, że łatka Dayish 1 została przesłana i powinna zostać wypuszczona w ciągu kilku dni”.

To na pewno dziwna premiera i zakładam, że twórcy nie są zadowoleni, że nie udało im się wdrożyć wcześniej zaplanowanych działań marketingowych Super skrzydełka 2uwolnienie. Ale z drugiej strony, spójrz na to, wszyscy o tym mówimy Super skrzydełka 2 Na PSVR2.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *