Losowo: Masahiro Sakurai przypomina fanom Nintendo o terminach zamknięcia 3DS i Wii U eShop

Zdjęcie: Nintendo

nawzajem prawdopodobne wiem teraz, Nintendo wycofuje 3DS i Wii U eShop Z 28 marca 2023. A jeszcze w tym miesiącu 29 sierpniaNie będziesz już mógł dodawać pieniędzy z karty eShop (czyli punktów) do kont.

Dzieje się to na całym świecie, a co za tym idzie – fani Nintendo na całym świecie chwytają niektóre cyfrowe tytuły przed upływem terminu. dopóki Super Smash Bros. Reżyser Masahiro Sakurai w pełni wykorzystuje te cyfrowe sklepy, póki jeszcze może.

Oto przybliżone tłumaczenie jego ostatnich postów w mediach społecznościowych (za pośrednictwem Tłumacza Google) – głównie po to, by przypomnieć innym użytkownikom 3DS i Wii U o zamknięciu:

„W ciągu nieco ponad dwóch tygodni nie będzie można dodawać punktów do 3DS i Wii U… Patroluję sklep internetowy myśląc, że to moja ostatnia szansa. Ze względu na touchpad prawdopodobnie wiele rzeczy wygrało nie przenosić do innych modeli.”

Niestety nie sprecyzował, czy dokonywał jakichkolwiek zakupów, ale jak zaznaczył – wiele gier korzystających z ekranów dotykowych tych systemów niekoniecznie musi być w przyszłości przeniesionych na inne platformy. Nie wyobrażamy sobie, by był również zadowolony z przejścia na emeryturę Super Smash Bros. Starsze DLC.

3DS Stores i Wii U eShops nie są już jedynymi rzeczami, które mają się skończyć – z Sakurai ogłoszona na początku tego miesiąca Zaraz się skończy Gra Super Smash Bros. Ostateczny zrzuty ekranu.

READ  Informacje o łatce LoL 14.4 | Wszystkie wzmocnienia, osłabienia i zmiany w aktualizacji League Patch 14.4

Możesz dowiedzieć się więcej o zbliżającym się zamknięciu eShopu w niektórych z naszych poprzednich postów. Należy zauważyć sprzedaż Ogień Emblemat Los skończy się na jeden dzień 28 lutego 2023 A zawartość do pobrania jest dostępna nawet 27 marca 2023.

Dowiedz się więcej o zamknięciu sklepu Nintendo 3DS i Wii U eShop:

Czy najlepiej wykorzystujesz swój czas w sklepach internetowych, takich jak Sakurai? Czy są jakieś konkretne gry, które wybierzesz, zanim będzie za późno? Co myślisz o całkowitym zamknięciu w tym momencie? Zostaw swoje myśli poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *