Nowa duża aktualizacja dla Starfield poprawi grafikę, naprawi wielozadaniowość i nie tylko

Nadchodzi największa jak dotąd aktualizacja Starfield, a Bethesda obiecuje wprowadzić ponad 100 modów w nadchodzących tygodniach.

Twórca RPG Zirytowany rzekomą masową aktualizacją na X/Twitterze, wyjaśniając, że gracze Steam Beta będą mogli zagłębić się w grę 17 stycznia. Pełna wersja zostanie udostępniona innym graczom po dwóch tygodniach.

Wątek ogłaszający „największą jak dotąd aktualizację Starfield” daje jedynie kilka wskazówek na temat tego, czego się spodziewać. W przygotowaniu są na przykład poprawki niektórych znanych błędów związanych z zadaniami, ponieważ zespół obiecuje rozwiązać problemy w Eye of the Storm i Into the Unknown. Nadchodzą także ulepszenia stabilności i grafiki, a Bethesda dołączy m.in Udostępnij przed i po Który wyświetla ulepszone tekstury, oświetlenie i cienie.

Dzisiejsze ekscytujące ogłoszenia nie ujawniają zbyt wiele na temat tego, co dokładnie nadejdzie, ale odkrywcy Starfield mogą spodziewać się pełnych informacji o łatce, gdy aktualizacja trafi do bety Steam. Będziemy musieli poczekać do tego czasu, aby zobaczyć, jak ulepszenia wpłyną na wrażenia.

„Inne poprawki i ulepszenia obejmują geometrię dysku słonecznego, cienie pierścieni planetarnych, zarysowane obiekty, które pojawiają się ponownie po powrocie do placówki, oznaczanie niedostępnych włazów statków oraz kolejną poprawkę dotyczącą asteroid podążających za statkami” – kolejna Wiadomość od Bethesdy On mówi.

Po ujawnieniu Starfield w 2018 roku, pod koniec ubiegłego roku Bethesda wreszcie zabrała fanów do oryginalnego świata science-fiction. Ku zaskoczeniu graczy, gracze szybko zanurzyli się w najnowszą, rozległą przygodę dewelopera, a Microsoft ogłosił, że projekt został skompilowany Ponad 12 milionów graczy na początku grudnia.

Jednak plany po uruchomieniu nie były pozbawione problemów. Bethesdzie udało się znaleźć się w otoczeniu kontrowersji, kiedy Media społecznościowe zauważyły, że deweloperzy odpowiadają na recenzje Steam Najwyraźniej Próbuję wpłynąć na negatywne recenzje. W międzyczasie studio nadal wypuszcza aktualizacje Starfield i wielu ma nadzieję, że je wprowadzą Funkcje takie jak mapy miast, opcje poruszania się, dodatki do rozgrywki i wiele innych. Szef Xbox, Phil Spencer, mówi, że celem jest utrzymanie zaangażowania graczy w taki sam sposób, w jaki The Elder Scrolls V: Skyrim robił to przez ponad dekadę.

READ  Po latach odrzucenia The Legend of Zelda może wreszcie być zestawem Lego

W naszym Recenzja Starfielda 7/10„Wiele sił Starfield działa przeciwko temu” – powiedzieliśmy, „ale ostatecznie urok ekspansywnych misji odgrywania ról i przyzwoitej walki sprawia, że ​​trudno oprzeć się jego atrakcyjności”.

Michael Cribb jest niezależnym współpracownikiem IGN. Zaczął pisać dla branży w 2017 roku i jest najbardziej znany ze swojej pracy w takich sklepach jak The Pitch, The Escapist, OnlySP i Gameranx.

Koniecznie śledź go na Twitterze @MikeCripe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *