Aplikacja Funimation zostanie wyłączona 2 kwietnia w związku z połączeniem jej kont z Crunchyroll – Aktualności


Crunchyroll ogłosił to w środę Zabawa Aplikacja zostanie wyłączona 2 kwietnia w ramach trwającej integracji treści i usług firmy Zabawa Do Crunchyroll Po połączeniu spółek. Wszystko Zabawa Abonent może przenieść swoje konto do Crunchyroll (w tym historię przeglądania i kolejkę) lub scalić ich pliki Zabawa Konto z istniejącymi wcześniej Crunchyroll Konto (jeśli oba konta są powiązane z tym samym adresem e-mail).

Crunchyroll nie będzie wspierać ZabawaZawartość wersji cyfrowej. Zabawa Dostarczane kopie cyfrowe w ramach niektórych zakupów DVD lub Blu-ray do domowego wideo.

chwila Crunchyroll Kontynuuj przesyłanie zawartości z Zabawa Do Crunchyroll Od sezonu anime wiosna 2022 wszystko nie zostało jeszcze w pełni przeniesione Zabawa treść dla Crunchyroll. Redaktor naczelny Fandom Post Chrisa Beveridge’a Zebrano ciągłą aktualizację istniejący Dla wszystkich treści, które nie są jeszcze dostępne Crunchyroll. Sieć wiadomości o anime Nie sprawdzono, czy nie ma wszystkich wpisów na liście Beveridge’a Crunchyroll.

Sony'S Międzynarodowa Grupa Funimation Zakończono przejęcie Crunchyroll od AT&T w dniu 9 sierpnia 2021 r., po tym jak firma po raz pierwszy ogłosiła przejęcie w grudniu 2020 r. Cena zakupu wyniosła 1,175 mld USD, a wpływy zapłacono w gotówce w momencie zamknięcia. ZabawaDomowe wydania wideo Crunchyroll.

źródło: Zabawa


READ  Połączenia na Twitterze są teraz domyślnie włączone. Oto jak to wyłączyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *