Lucas: Szybkie reakcje stanu NC

autorstwa Adama Lucasa

1. Carolina zakończyła regularny sezon Północnej Karoliny zwycięstwem 84-74. W dwóch tegorocznych spotkaniach but Tar Heels prowadził 79:06 z potencjalnego 80:00 i nigdy się nie spóźniał.

2. Bezpośrednią troską, która wychodzi z gry jest zdrowie czarny nieszczelny. Starszy Tar Heel spadł żenująco po tym, jak rzucił wyzwanie odbiciu pod koniec pierwszej połowy. Black miał nadmiernie wyprostowane prawe kolano i rozgrzał się przed drugą połową, ale nie miał ochoty grać. Nie trzeba dodawać, że Tar Heels potrzebują czerni, gdy Buddy Boeheim i Syracuse przyjeżdżają do miasta w poniedziałek wieczorem.

3 – w przypadku braku jeżyny, Wzmocnij Johnsona– który już w pierwszej połowie grał mocne minuty – miał wydłużony czas gry. Johnson nie jest oczywiście tym samym obrońcą co Black. Ale oferuje dwie rzeczy: gotowość do rywalizacji o każde odbicie i ciężką próbę w grze przejściowej, aby spróbować umieścić punkty na planszy. Agresywny bieg Johnsona dał mu drugą połowę, co zmusiło go do zaprzestania pracy. A Hubert Davis Konsekwentnie powtarzał, że Johnson jest lepszym strzelcem niż dotychczas widzieli fani Karoliny. Johnson pokazał to w sobotę, trafiając parę trzech rzutów – co odpowiada jego trzypunktowej sumie do sobotniego wysiłku przez cały sezon – podczas bolesnej drugiej połowy. Johnson zakończył karierę najwyżej 16 punktów.

4. Bez Money Bates stan Karolina Północna ma ograniczoną obecność w poczcie. Armando Bacot Skupił się na tym wcześnie i często, aw pierwszej połowie miał już dublet. To daje mu 23 dwucyfrowe zbiórki w tym sezonie, co daje mu najwięcej remisu z Bryce Johnsonem w sezonie w Karolinie. Ma również 22 dublety, co plasuje go za Johnsonem jako jednosezonową przewagą Karoliny w tej kategorii. Końcowy wynik Bakouta: 28 punktów i 18 zbiórek, czyli fenomenalny występ.

READ  Arte Moreno, aby zachować własność Aniołów po zbadaniu sprzedaży

5. Sabat naprawdę sprawił, że doceniłeś postępy Bakouta. Strzelił gola w każdy możliwy sposób, w tym uderzając w obrońcę, biegając po polu, a nawet wykonując wspaniały skok na linii bazowej. Poważna praca z Bacotem, Shawn May A reszta personelu technicznego Płać ogromne zyski W tym roku.

6. Brady maniak Kontynuuj grę w wytrawną i produktywną koszykówkę. Odegrał kluczową rolę w szybkim starcie Karoliny, strzelając i rozdając piłkę; Pierwszą połowę zakończył jako król strzelców Karoliny (14) i asystent (dwa). Manek osiągnął również swój 300. punkt odniesienia w karierze, co czyni go jedynym w historii, który osiągnął ten punkt w karierze. Marcus Page prowadzi karierę piłkarską z rekordową liczbą trzech punktów, z 299 punktami. Manek przebił statystyki 16 punktami, pięcioma zbiórkami i pięcioma asystami.

7. Karolina wygrała teraz 35 z ostatnich 40 przeciwko North Carolina State i 52 z ostatnich 64. Bitumy Tar Heels 18-5 przeciwko państwu na PNC Arena i 22-5 na boisku ogółem. Przeczytaj te liczby ponownie. To niesamowity sukces przeciwko drużynie, którą zawsze uważają za największy mecz roku, gdy zmierzą się z Karoliną.

8. Kaleb Miłość Nie z gry. Love zagrał teraz 107:13 minut z rzędu bez odbicia, od pierwszej połowy w Blacksburgu. Zdobył 16 punktów przeciwko grupie, ale oddał 11 strzałów, aby to zrobić i tylko 1 do 7 z serii trzech punktów, aby przejść z czterema stratami.

9. Niektóre z tych obrotów dotyczyły obszaru NC State, powodując przypadkowe problemy ze smołami w drugiej połowie. Paczka jest generalnie obojętną drużyną defensywną, co stwarza pewne napięcie w poniedziałkowym meczu z dużo lepszym zespołem terenowym w Syrakuzach. Rotacja będzie 14 obszarów zainteresowania Hubert Davis.

10. Fajną rzeczą w wygrywaniu wcześnie w sobotę jest to, że daje to Tar Heels szansę usiąść wygodnie i patrzeć, jak reszta ligi bije się. Reszta formuły jest prosta: wygraj kolejny mecz, a Karolina uratuje podwójne pożegnanie z mistrzostwami ACC.

READ  Jak program Patriotów DeAndre Hopkinsa wypada w porównaniu z Tytanami?

11. W bardzo wyjątkowym harmonogramie, w którym harmonogram ACC Karoliny był wypełniony sobotnim meczem u siebie, Tar Heels rozegrał swój drugi z trzech kolejnych meczów ACC, które były pierwszym dniem rywalki. Virginia Tech zagrała w ten ostatni weekend w Blacksburg, NC w sobotę, aw przyszłą sobotę może być ważny mecz w Durham.