Ludzie są zdezorientowani, dlaczego „Jeff” znajduje się na liście supermocarstw nuklearnych?

Od czasu wynalezienia broni nuklearnej żyjemy w świecie, w którym wojna totalna może wielokrotnie zniszczyć ludzkość. Badania wykazały, że zaledwie 100 głowic bojowych może pogrążyć świat w nuklearną zimę, która może zabić nawet miliard ludzi. Według stanu na 2023 r. mamy około 12 500 głowic nuklearnych.

Ich śledzenie jest oczywiście ważne. Nie chcesz skończyć jak Stany Zjednoczone, tracąc sześć sztuk broni nuklearnej (o których wiemy).

Obecnie broń nuklearną posiada dziewięć krajów: Rosja, Stany Zjednoczone, Chiny, Wielka Brytania, Francja, Pakistan, Izrael, Korea Północna i Indie. Według starego wykresu CNN opartego na danych Federacji Naukowców Amerykańskich, dziesiątym co do wielkości właścicielem broni nuklearnej jest Jeff.

Kiedy to Pojawia się ponownie Od czasu do czasu nie trzeba się obawiać nuklearnego Armagedonu wywołanego przez malkontenta o imieniu Jeff.

Jeff nie jest osobą, to skrót od Wspólna ocena rozszczepienia i syntezy Projekt stanowi międzynarodową współpracę mającą na celu utworzenie biblioteki danych nuklearnych. Błąd w danych prawdopodobnie umieścił JEFF na wykresie, czyniąc go – na bardzo krótko i tylko na wykresie słupkowym – dziesiątym co do wielkości posiadaczem broni nuklearnej na świecie.

Przepraszam wszystkich, Jeff (czy to Goldblum, Bezos czy Daniels) nie ma własnych broni nuklearnych. Ale niech cię pocieszy fakt, że Pepsi mogła przez krótki czas być właścicielem floty radzieckich okrętów wojennych.

READ  Wytrwaj na Marsie szpieguje kawałek jego podwozia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *