Nowe wideo i zdjęcia Kate Middleton ponownie budzą teorie spiskowe

Od styczniowej operacji Kate Middleton nie pojawiała się publicznie. (plik)

Nowe Delhi:

Gdzie jest Kate Middleton? To pytanie od tygodni dominuje w mediach społecznościowych, wywołując szalone teorie. Nowe zdjęcia, najwyraźniej przedstawiające księżną Walii na targu, nie rozwiały całkowicie wątpliwości.

Zdjęcie i film opublikowane przez brytyjski tabloid słońcePrzedstawia parę spacerującą po targu w Windsorze – rzekomo przedstawia uśmiechniętą Kate Middleton i jej męża, księcia Williama. „Wspaniale cię widzieć, Kate” – oznajmiło „The Sun” w poniedziałkowy wieczór, załączając, jak twierdzi, zdjęcia księżniczki – w legginsach i czarnym T-shircie.

„Nie wydawało mi się, żeby ukrywali swoją tożsamość. Ale nie do końca wiedzieli, jak ludzie zareagują, ponieważ było głośno o tym, gdzie są, a ja miałem wrażenie, że po prostu chcieli się tam znaleźć szybko”. Nelson Silva, który nakręcił wideo, powiedział The Sun:

„Kate wyglądała na szczęśliwą i zrelaksowaną. Wyglądają na zadowoloną tylko dlatego, że mogły wejść do sklepu i nawiązać kontakty towarzyskie. Kate wyglądała na zadowoloną, jakby wejście do sklepu zakończyło się sukcesem. Wydawało się to naturalne” – powiedział.

Inna gazeta, Daily Mail, pochwaliła „zdjęcie, które uciszy zwolenników teorii spiskowych” i stwierdziła, że ​​„upewni fanów, że aktorka dobrze dochodzi do siebie po operacji brzucha”.

Nowe zdjęcia pojawiają się zaledwie tydzień po zamieszaniu wokół pałacu i oficjalnie opublikowano obrobione zdjęcia Kate. Później wydali rozkaz zabicia obrazu po tym, jak kilka agencji informacyjnych stwierdziło, że obraz został przekształcony.

Kate Middleton, lat 42, nie pokazywała się publicznie od czasu, gdy 16 stycznia przeszła operację jamy brzusznej z powodu nienowotworowej, ale nieokreślonej choroby.

READ  Jeremy Renner jest obecnie poza operacją z powodu urazów klatki piersiowej i ortopedycznych po wypadku z pługiem śnieżnym

Od tego czasu nie widziano jej poza kilkoma niewyraźnymi zdjęciami, a w ostatnich tygodniach media społecznościowe pełne były spekulacji na temat jej zdrowia, co wywołało nagłówki gazet i plotki na całym świecie.

Zamiast rozwiać obawy o jej zdrowie, poprawione zdjęcie opublikowane przez Pałac Kensington wywołało falę plotek, a media pospieszyły z publikacją zdjęcia z zawiadomieniem o zabójstwie.

Kate przeprosiła, ale spotkała się z krytyką nawet ze strony zwykle wspierających ją mediów.

Nowy film z targu rolnego wywołał także kontrowersje w mediach społecznościowych, ponieważ bystrzy widzowie zwrócili uwagę mediom na szereg problemów. Niektórzy twierdzili, że w czasach, gdy każdy telefon ma kamerę 4K lub HD, obraz wygląda na zbyt ziarnisty.

Inni zwolennicy teorii spiskowych również uważali, że zabraną kobietą nie była Kate Middleton, ale raczej sobowtór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *