Luke Knox, międzynarodowy z Florydy i młodszy brat Dawsona Knoxa z Buffalo Bills, zmarł w wieku 22 lat

Międzynarodowy piłkarz z Florydy Łukasza Knoxa Szkoła ogłosiła w czwartek, że zmarł w wieku 22 lat.

Knox, urodzony w Brentwood w stanie Tennessee i młodszy brat Buffalo Bills Dawson KnoxSpędził ostatnie cztery sezony w Ole Miss, zanim przeniósł się do Financial Intelligence Unit.

Urzędnicy szkoły powiedzieli, że Knox, który studiował zarządzanie biznesem, zmarł w środę wieczorem. Przyczyna nie została ujawniona, chociaż uniwersytet powiedział, że policja nie podejrzewała, że ​​coś jest nie tak.

„Słowa nie mogą wyrazić głębokiego smutku, jaki odczuwamy po odejściu naszego kolegi i przyjaciela Luke’a Knoxa” – powiedział trener FIU Mike McIntyre w oświadczeniu. „To był zaszczyt być trenerem Luke’a w Ole Miss i FIU. Chociaż podziwiałem jego pasję do piłki nożnej, jego prawdziwa miłość do rodziny i kolegów z drużyny jest tą, którą zawsze będę pamiętać. Miał szczególny sposób, aby wszyscy wokół niego czuli się komfortowo i pewny siebie.”

Knox rozpoczął dwa mecze w linebacker dla Ole Miss w 2019 roku, kiedy MacIntyre pełnił funkcję koordynatora defensywy. W ostatnich dwóch sezonach grał głównie ze specjalnymi zespołami i w 2021 r. zaliczył 11 pojedynków, w tym dwa przegrane.

„Przesyłamy nasze myśli i modlitwy do rodziny Luke’a, przyjaciół i kolegów w tym trudnym czasie” – napisała jednostka lekkoatletyczna w oświadczeniu. „Trenerzy i personel pomocniczy docierają do naszej piłkarskiej rodziny i będą nadal to robić, aby zapewnić naszym studentom-sportowcom wsparcie, którego potrzebują”.

Gracze FIU zostali poinformowani o śmierci Knoxa późną środą. Czwartkowa praktyka została odwołana, a doradcy żalu zostali sprowadzeni na spotkanie z zespołem i innymi członkami społeczności uniwersyteckiej.

Trener Bills, Sean McDermott, powiedział, że obudził się w czwartek rano na tę wiadomość i potwierdził, że franczyza będzie wspierać Dawsona Knoxa i jego rodzinę.

„Moje serce pęka – w tym czasie nasze serca są z Dawsonem i jego rodziną” – powiedział McDermott. „Jesteśmy tam z nim i wspieramy go i jego rodzinę oraz wieści o tragicznych wiadomościach, które obudziłem dziś rano. Więc kochamy go, wspieramy go i przynosimy smutne wieści dziś rano”.

READ  Eagles LB TJ Edwards planuje dołączyć do Bears

Alaina Getzenberg z ESPN i The Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *