Lwy DB CJ Gardner-Johnson (noga) pociągnął podczas treningu

Erica WoodyardaESPN24 lipca 2023 o 10:23 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Dlaczego Stefan A. Black Smith wygrywa NFC North

Wyjaśnia Stefan A. Smith jest powodem, dla którego wybrał Detroit Lions, aby wygrać NFC North nad Vikings, Packers i Bears.

Allen Park, Michigan – To nie była dobra scena podczas drugiego dnia imprezy Obóz treningowy Detroit Lions, gdzie defensywny obrońca CJ Gardner Johnson został wyrzucony z boiska z powodu kontuzji prawej nogi.

Został kontuzjowany podczas lekkich ćwiczeń zespołowych, podczas których wydawało się, że doszło do lekkiego kontaktu. Nie mógł przycisnąć nogi, bo trenerzy pomogli mu stanąć na nogi.

„Trudno jest patrzeć, jak twoi bracia uciekają. Nigdy nie chcesz tego widzieć, szczególnie na początku obozu lub w dowolne dni, bez względu na pozycję lub gracza” – powiedział ESPN po treningu Cameron Sutton, czarny obrońca. „Trudno ustalić szczegóły. Wszystko, co możesz zrobić, to wysłać modlitwy”.

Pomocnik Jared Goff i kilku kolegów z drużyny przyszło sprawdzić, co z nim. Gardner Johnson wyraźnie wzruszony po meczu, wskazując na trenerów w pobliżu górnej części nogi, gdy leżał na boisku treningowym. Po treningu członkowie zespołu szybko wysłali okrzyki, czekając na oficjalny status kontuzji.

Obrońca Lions, Jerry Jacobs, powiedział: „Kiedy tam poszedłem, myślę, że powiedział, że ktoś na to nadepnął, ale tego nie widziałem. Widziałem, jak schodził i widziałem, jak go chwytał. Ja też przez to przeszedłem, gdzie mnie złapała. „Nie mówię, że wiem, co to jest, ale po prostu modlę się, żeby to nie było coś takiego [an ACL]. Zobaczyć takiego faceta z taką energią i nastawieniem to wielka zmiana pokoju. S — bardzo smutne. Wejdę i sprawdzę. Ale to smutne, bo to wspaniały facet”.

The Lions sprowadzili go jako główną promocję dla nieletnich jako ich najlepszego wolnego agenta. W marcu zgodził się na roczną umowę o wartości do 8 milionów dolarów.

W zeszłym sezonie z Philadelphia Eagles zakończył remis w większości przechwytów NFL (sześć), mimo że opuścił pięć meczów z rozdartą nerką. Został jedynym graczem Eagles od fuzji w 1970 roku, który zanotował dwa przechwyty w pięciu meczach z rzędu.

„Nienawidzisz, gdy ludzie schodzą na dół, zwłaszcza bez ochraniaczy, to jest obóz. Nawet nie graliśmy w mecz” – powiedział ESPN pomocnik Lions, James Houston. „Więc przede wszystkim modlę się za niego i myślę, że cały zespół modli się za niego i ma nadzieję, że wszystko z nim w porządku.

„Nie możesz pozwolić, aby takie rzeczy miały na ciebie wpływ. Przedstawienie musi trwać” – kontynuował. „Ktoś inny musi wkroczyć i wypełnić, a my musimy być w stanie utrzymać rytm. Oczywiście, tak, to jest do bani, ponieważ to jest twój współlokator, to jest twój kolega z drużyny. Znam go od bardzo dawna, więc na pewno będę się za niego modlić”.

READ  Joel Embiid z Sixers mówi, że planuje wrócić w tym sezonie, zajmuje się kontuzjami i planuje kolejne kroki – NBC Sports Philadelphia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *