Fani Halo oszukują wrogów, doprowadzając ich do śmierci na nowej mapie

GIF-y: 343 Industries / Mint Blitz / Kotaku

Cześć Zawsze był to plac zabaw, na którym gracze mogą znaleźć wszelkiego rodzaju dzikie sztuczki i niezamierzone zastosowania mechaniki gry. z nieskończona auraOstatni sezon wprowadza kilka nowych map, z których jedna zawiera zabójczy wodospad, a dzięki uprzejmości legendarny Cześć Akrobata, Mint Blitz.

Chociaż nie był to pierwszy z serii, który to zrobił, nieskończona auraW tym sprzęt instalowany przez użytkownika pozwala na więcej niż tylko wskazywanie i strzelanie. Jednym z najbardziej wszechstronnych przedmiotów jest Grappleshot: chowany hak z hakiem, który może przemieszczać graczy po mapie z dużą prędkością. Grappleshot pozwala na szybkie, śmiercionośne sztuczki i warstwy, szczególnie wokół obszarów mapy, które normalnie spowodowałyby niemal natychmiastową śmierć. Jest równie taktyczna, jak zabawna, a najnowsze wideo pokazuje dokładnie, dlaczego.

Udostępniono na Twit — przepraszam X (…), Cześć Oszust Mint Blitz odkrył pułapkę środowiskową na nowej mapie Forest, która jest wodospadem, który powoduje, że gracze spadają z mapy, jeśli podejdą zbyt blisko. Doprowadziło to do doskonałej okazji dla Mint Blitz do użycia Grappleshot do zwabienia i złapania graczy w pułapkę, aby upaść i umrzeć.

Schemat Mint Blitz: Zmuś przeciwników do pogoni za tobą w pobliżu wodospadu, a następnie pozwól, by przypływ pociągnął ich na śmierć, podczas gdy sam wyciąga się z powrotem w bezpieczne miejsce za pomocą Grappleshot. Ale to nie jedyna sztuczka, którą wykonuje.

Quantum translator, nowy element wyposażenia w nieskończona aura Pozwalając ci teleportować się w określone miejsce na mapie, Mint Blitz jest w stanie zwabić graczy, by podążyli za nim w jego śmiercionośne prądy, tylko po to, by wycofać się w bezpieczne miejsce, gdy przeciwnicy wpadną w jego pułapkę.

Wideo jest zabawne do oglądania, ale co więcej, wydaje się trochę naciągane Cześć tradycja. W końcu znalezienie sprytnych sposobów na wysłanie przeciwnika do licznika odrodzeń za pomocą kombinacji zagrożeń środowiskowych i sprzętu w grze jest często tym, co sprawia, że Cześć To niesamowita i zabawna gra.

READ  Microsoft twierdzi, że podwyżki cen Xboxa nadejdą po wakacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *